Časté dotazy

cz    Zobrazit Českou verzi

sk    Zobraziť slovensku verziu

 

 

cz

Chci reklamovat zboží:

Pokud zboží nefunguje nebo je poškozené, s reklamací neotálejte. Zavolejte na +420/ 607 177 328 nebo pište na info@ziskoun.cz . Případně si rovnou stáhněte reklamační formulář ,vyplňtě, připojte ke zboží s kopii objednávky a uveďte do formuláře popis závady nebo důvod reklamace. Zboží můžete reklamovat do 24 měsíců od převzetí (pokud bylo zboží zakoupeno na IČO je délka záruky 12 měsíců). Více o reklamaci je uvedeno v reklamačním řádu.


Adresa pro Reklamace zboží:

 

IN-WATCH s.r.o.

Chválenická 24

Plzeň- 326 00

tel. +420/ 607 177 328
email: info@ziskoun.cz

 

Poštovné:

Poštovné za doručení reklamace Vám rádi proplatíme. Stačí nám zaslat scan nebo fotografii podacího lístku spolu s informací, které objednávky se reklamace týká a číslo vašeho účtu na email info@ziskoun.cz. Poštovné proplácíme ve výši nejnižší ceny dostupné dle ceníku dopravce- nejčastěji dle ceníku České pošty. Poštovné u vráceného zboží, odstoupení od kupní smlouvy nebo u výměny zboží neproplácíme.

 

Řešení Reklamace:

Na vyřízení reklamace máme ze zákona 30 dní. Nicméně se budeme snažit vaši reklamaci vyřídit co nejrychleji. Pokud budete požadovat výměnu za nové zboží, bude-li skladem ihned odešleme na uvedenou adresu nové zboží. Případně Vám vrátíme peníze na účet.

 

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@ziskoun.cz

 

 

Vrácení zboží ve 14 denní lhůtě:

Pokud jste u nás zakoupili jakékoliv zboží, které se Vám nelíbí, nesedí velikost, jedná se o nevhodný dárek či jakýkoliv jiný důvod můžete nám jej do 14 dnů od převzetí zásilky vrátit. Pro vrácení zboží si stačí stáhnout formulář , vyplnit požadované údaje, číslo účtu kam si budete přát vrátit platbu za Vaši objednávku a zásilku společně s formulářem odeslat zpět k nám. Platba bude odeslána po překontrolování vráceného zboží zpět k nám nejpozději do 14 dnů od obdržení odstoupení od kupní smlouvy.

 

Adresa pro vrácení zboží:

 

IN-WATCH s.r.o.

Chválenická 24

Plzeň- 326 00

tel. +420/ 607 177 328
email: info@ziskoun.cz

 

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na emailu info@ziskoun.cz nebo telefoním čísle +420/607177328 

Jsme Vám k dispozici od pondělí do pátku od 11 do 17 hodin. Na všechny emaily odpovídáme v co nejkratší možné lhůtě- v pracovní dny nejpozději do 24 hodin.

 

 

 sk

CHCEM REKLAMOVAŤ TOVAR:

Ak tovar nefunguje alebo je poškodené, s reklamáciou neotáľajte. Zavolajte na + 420/607 177 328 alebo píšte na info@ziskoun.cz . Prípadne si rovno stiahnite reklamačný formulár  vyplňte, pripojte k tovaru s kópiu objednávky a uveďte do formulára popis závady alebo dôvod reklamácie. Tovar môžete reklamovať do 24 mesiacov od prevzatia (ak bol tovar zakúpený na IČO je dĺžka záruky 12 mesiacov). Viac o reklamácii je uvedené v reklamačnom poriadku.


ADRESA PRE REKLAMÁCIu TOVARU:

 

IN-WATCH sro

Chválenická 24

Plzeň- 326 00

tel. + 420/607 177 328 
email: info@ziskoun.cz

 

POŠTOVNÉ:

Poštovné za doručenie reklamácie Vám radi preplatíme. Stačí nám zaslať scan alebo fotografiu podacieho lístka spolu s informáciou, ktoré objednávky sa reklamácia týka a číslo vášho účtu na email  info@ziskoun.cz . Poštovné preplácame vo výške najnižšej ceny dostupné podľa cenníka dopravce- najčastejšie podľa cenníka Slovenskej pošty.Poštovné u vráteného tovaru, odstúpenie od kúpnej zmluvy alebo u výmeny tovaru neproplácíme.

 

RIEŠENIE REKLAMÁCIE:

Na vybavenie reklamácie máme zo zákona 30 dní. Avšak sa budeme snažiť vašu reklamáciu vybaviť čo najrýchlejšie. Ak budete požadovať výmenu za nový tovar, ak bude skladom ihneď odošleme na uvedenú adresu nový tovar. Prípadne Vám vrátime peniaze na účet.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na emailu: info@ziskoun.cz

 

 

Vrátenie tovaru v 14 dňovej lehote:

Ak ste u nás zakúpili akýkoľvek tovar, ktoré sa Vám nepáči, nesedí veľkosť, ide o nevhodný darček či akýkoľvek iný dôvod môžete nám ho do 14 dní od prevzatia zásielky vrátiť. Pre vrátenie tovaru si stačí stiahnuť formulár , vyplniť požadované údaje, číslo účtu kam si budete priať vrátiť platbu za Vašu objednávku a zásielku spoločne s formulárom odoslať späť k nám. Platba bude odoslaná po prekontrolovaní vráteného tovaru späť k nám najneskôr do 14 dní od obdržania odstúpenia od kúpnej zmluvy.

 

ADRESA PRE VRÁTENIE TOVARU:

 

IN-WATCH sro

Chválenická 24

Plzeň- 326 00

tel. + 420/607 177 328 
email: info@ziskoun.cz

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na emailu info@ziskoun.cz  alebo telefónnom čísle +420/607177328 

Sme Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 11 do 17 hodín. Na všetky emaily odpovedáme v čo najkratšej možnej lhůtě- v pracovné dni najneskôr do 24 hodín.