NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Život po životě? Existuje!

Smrt je přirozenou součástí života. Ač to lidi neradi slyší, filozofové tvrdí, že už v době příchodu na svět je nutné smířit se s faktem,že jsme se narodili jen a jen proto, abychom dříve či později zemřeli. Aby náš život nebyl úplně marný, je dobré na světě vytvářet trvalé hodnoty, zplodit děti a zanechat za sebou odkazy dalším generacím. Podle novodobých poznatků amerických a britských vědců jsme už jen pouhý krůček od nesmrtelnosti. Jak je to možné? Po letech spekulací dokázali, že lidská duše současně s tělem neumírá, ale žije navěky.

Posmrtný život ve vesmíru

Prastarý zvyk, kdy se zemřelému člověku, poté co vydechl naposledy, otevíralo okno, aby duše mohla k nebi, nebyl daleko od pravdy. Stejně tak nejsou od věci emotivní filmy a představy, kdy se obrys těla oddělí do oparu a vznáší se nad tělem fyzickým. Aniž by to naši předci věděli, duše poté, co dotluče srdce, skutečně tělo opouští a odchází do vesmíru.

immortal-758418_960_720

Posmrtný život, ve který věří většina církví, je podle vědců Ameračana Stuarta Hameroffa a Brita Sira Rogera Penrose skutečně reálný. Podle jejich teorie funguje lidský mozek jako počítač, jehož program žije i po naší smrti. Duše má být skryta v mikrotubulách mozkových buněk. Mozek je hardware, který jednou odejde, ale software nepřestane pracovat, jen se přesune do vesmíru, kde existuje v podobě energie nekonečně dlouho.

Věda, naděje, víra

Mikrotuboly zachovají uložené informace i po stavu, který se nazývá klinická smrt a prý se mohou do těla bez známek života navrátit. Inspirace pro vědce i ty, kteří věří, že smrtí život nekončí. Věda se zde poprvé natěsno setkává s náboženskou mystikou a šance, na které misce vah nachází se pravda, jsou zcela vyrovnané.

rose-301406_960_720

Ať už jste zarputilí vyznavači náboženských teorií, které o zmrtvýchvstání hovoří dva tisíce let, nebo progresivní fanoušci vědeckých studií, jež se novodobě opírají o faktické výzkumy s kmenovými buňkami, stojí za to neponechat nic náhodě. Šance na život věčný totiž nikdy nebyla blíž.

Amulet po všechny

Pořiďte talisman MADONY – PANNY MARIE, která je symbolem víry a naděje pro všechny, co mají dobro v srdci a chtějí uvidět světlo na konci tunelu. Je patronkou všech synů a dcer, kteří hodlají dosáhnout věčného života a zároveň má vyburcovat z letargie i ty, kteří na něj absolutně nemyslí. Amulet tvoří očkový řetízek, měřící standardních 50 centimetrů. Přívěsek je vyroben z chirurgické oceli o velikosti 4x2,5 cm a stane se nepřehlédnutelným doplňkem, který nenechá nikoho na pochybách, jakého jste smýšlení.

7305-4_7305-4-retizek-s-priveskem-panny-marie-z-chirurgicke-oceli-pn000042

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!