NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Ziskounův ROČNÍ HOROSKOP 2020

Astrologové mají napilno. Na počátku roku touží každý člověk, který věří na sílu hvězdných předpovědí, po jasné vizi, co jej letos čeká a nemine. Přestože škarohlídi tvrdí, že je to snůška blábolů a nesmyslů, hvězdopravci, vědmy a média mají jasno: HVĚZDY NIKDY NELŽOU!

Co si pro nás připravil rok 2020, nastíní podle jednotlivých znamení roční horoskop. S jakou přesností, si budeme moci na férovku ukázat, až tento zdánlivě přelomový rok za 12 měsíců skončí. Podle astrologů bude stát za to! Tak se pojďte začíst, tak moc fajnové to bude:

bull-2691107_1920 (2)

Beran

Berani budou v letošním roce sklízet úspěch, zejména ti pilní a houževnatí. V zaměstnání se jim otevřou dveře k postupu v kariéře, bude se jim dařit v podnikání a zabezpečí se finančně. V lásce se velké zlomy neočekávají. Vše by mělo zůstat při starém.

 

Býk

Akční býci v letošním roce nezahálí. Změny je totiž čekají v pracovním i osobním životě, a protože býci neradi něco mění, nebude to vždy zrovna lehké. Pozor by si měli dát na majetkové záležitosti. Ne všechny investice se ukážou jako ty nejlepší.

 

Blíženci

Blížence čeká osobní rozvoj a to v jakémkoliv podání. Více se zklidní a zmoudří. Čeká je nová práce, nová láska, noví přátelé. Rok 2020 bude pro lidi narozené v tomto znamení skutečně zlomový v mnoha směrech. Nebraňte se osudu a buďte vůči všem proměnám otevření.

 

Rak

Raci nesmí letos usínat na vavřínech. Čeká je totiž rok, kdy by nemusel zůstat kámen na kameni. Budou muset zapracovat na své stabilitě, a to ať už doma nebo ve společnosti. Kdosi usiluje o jejich místo pod sluncem. Raci, hlídejte si svá „záda“ vždy a všude. Můžete přijít o vše.

 

Lev

Lvi by se měli více starat nejen sami o sebe, ale i o své blízké, které už nějakou dobu zanedbávají. Štěstěna bude přát na poli plánování. Budou se uzavírat nové dohody, smlouvy i partnerství. Zlepší se finanční situace a otevřou se nové obzory, které každého lva posunou k zářivějším zítřkům.

 

Panna

Panny si budou v letošním roce budou dávat do pořádku rodinné vztahy. Sami jistě cítíte, že to občas trochu dře a byla by velká škoda spálit mosty a zahodit vše, co jste doposud vybudovali. Poslouchejte své srdce a jděte cestou citu.

scorpio-2689945_1920 (2)

Váhy

Váhy prožívají už nějaký ten pátek složité období a nesnadné časy je ještě čekají. Potrápí je zejména partnerské vztahy a problémy se jim nevyhnou ani v oblasti pracovní. Jediná rada je „dvakrát měř a jednu řež“, vše si ujasněte s rozmyslem a nepodléhejte stresu a strachu.

 

Štír

Štírům vyjde vše, na co si jen usmyslí. Zejména úspěšní budou v oblasti investic. Podaří si jim dosáhnout zvýšení platu i rozmnožení majetku. Peníze jsou sice příjemné, ale nejsou vše. Je třeba myslet i na lidi kolem vás, zejména ty, které máte rádi.

 

Střelec

Všechno jde, když se chce. Střelci mají cíl, snahu a píli. A štěstěna letos bude stát na jejich straně. Můžete přijít k novému majetku a je vhodný čas pořídit si i nové auto, větší a bezpečnější. Pokud na vás totiž v letošním roce někde číhá nebezpečí, je to právě na silnicích.

 

Kozoroh

Tento rok to bude pro kozorohy pořádný fičák. Dluhy, problémy v práci, hádky v rodině.To je jen náznak všech nepříjemností, které vás mohou letos potkat. Obrňte se trpělivostí a bilancujte. Nesnažte se zvládnout vše a za každou cenu. Vyberte si priority a těch se držte.

 

Vodnář

Tento rok budou muset vodnáři jednoduše přežít. Nebude se dařit nic, co si předsevzali. Pakliže se budou držet při zemi, mohou čas nepřízně osudu využít pro naplánování nových zítřků. Uklidňujícím dojmem může působit, že vodnářům bude přát zdraví a budou se fyzicky cítit v dobré kondici.

 

Ryby

Letos můžete zažít zklamání nad lidmi, které máte dlouhodobě ve svém srdci. Ne všichni to s vámi myslí tak dobře, jak byste si zasloužili. Na pozoru se rovněž mějte před lidmi s dluhy. Potřebují si půjčit, ale peníze jen neradi vrací. Nebojte se vsadit na osobní rozvoj a prezentovat se více jako sólisté. V pracovní oblasti by se vám mělo dařit.

contactors-2689092_1920 (2)

Vyberte si doplněk podle svého znamení:

Náramek z kůže a korálky se znamením zvěrokruh – krásný kožený šperk s azurovým znamením zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu- náramek z kůže a korálky – kožený doplněk se středem v bronzovém designu, patří mezi TOP 10 nejprodávanější produkty