NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

007 a MOBIL nikdy neumírá!

Závislost na telefonu je novodobá diagnóza. Koho by před dvaceti lety napadlo, že telekomunikační přístroj, který lidi spojuje, je dokáže i rozdělit a bude přitom plnit pavilony i učebnice psychiatrie. Míra závislosti je prý stejně silná jako po užívání heroinu nebo gamblerství, alespoň co se psychické mánie týče. Abstinenční příznaky umí potrápit, vyvolávají smích, agresi i silné deprese.

Dobrý sluha, špatný pán

Propadnout kouzlu chytrého smartphonu není nic složitého, nadužívání se zvrtne, ani se člověk nenaděje. Sociální sítě, on-line komunikátory, chaty i společenské hry po síti vzbuzují v mozku člověka chtíč „vidět, slyšet, zúčastnit se“. Aktivní uživatelé tvoří takzvaná virtuální společenství, rodiny po síti, které dokáži (ne-)pěkně konkurovat těm reálným. Nekontrolovatelné trávení času na netu nelibě nesou děti a zejména životní partneři.

girl-1192032_960_720

Virtuální život není škodlivý, ale čeho je moc, toho je příliš. Telefon se nejprve stává zdrojem konfliktů a hádek, posléze dojde k podání ultimáta „buď já nebo mobil“ a pakliže se dotyčný projevuje jako patologický manipulant, který na výtky reaguje podrážděně, agresivně nebo se dokonce s přístrojem schovává, je na místě vyhledat odbornou pomoc.

Jak z toho ven?

Abyste dokázali sobě i všem ostatním, že nejste žádný mobilní toxikoman, ale pouze „malý blázínek“, vsaďte na DEMONSTRATIVNÍ OSCENTATIVNOST. Klidně mrskněte mobilem o zem. Všichni psychologové světa z vás nespustí oči a nemůže o být vašem duševním zdraví sebemenší pochyb. Ať žije paradox, máte prostě vystaráno! Nejenže se žádné TYTYTY, hospitalizace a následná léčba nekoná, ale váš „miláček“, bez kterého beztak nemůžete už dále žít, zůstane bez jediného, sebemenšího škrábance!

adult-1847044_960_720

Kdo za to může?

Úplně na pohodu, bez „ztráty kytičky“ zvládnete všechno absolvovat s tvrzeným sklem, transparentním krytem a pevným, odolným pouzdrem.

ZISKOUN TIPY poradí, jak se nesplést s výběrem:

TVRZENÉ SKLO PRO APPLE IPHONE – vhodné pro model 7+/8+, o tloušťce 0,3mm - dokáže ochránit telefon před pádem, mechanickým poškozením a výrazně prodlouží jeho životnost v prašném a vlhkém prostředí.

SILIKONOVÝ ZADNÍ KRYT PRO APPLE IPHONE - 7/8 PLUS - z ultratenkého TPU materiálu v průhledném provedení – není pochyb o tom, že bonusový kryt váš mobilní komunikátor úžasně zbezpeční a design přitom zůstane v originální formě.

iphone-410311_960_720

+ BAREVNÉ DESIGNOVÉ HITY, KTERÉ STOJÍ ZA HŘÍCH:

SAMSUNG - PEVNÝ ZADNÍ KRYT PRO SAMSUNG

HONOR - ARMY PEVNÝ ZADNÍ KRYT SE STOJÁNKEM PRO HONOR

HUAWEI - ARMY PEVNÝ ZADNÍ KRYT SE STOJÁNKEM PRO HUAWEI