NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Žijte lépe s chytrými technologiemi

Žijte lépe s chytrými technologiemi

Fitness náramky či chytré hodinky patří v současnosti k téměř povinné výbavě sportovců a milovníků moderních vychytávek. Kromě toho, že jsou novodobé vymoženosti skvělým designovým doplňkem, slouží především jako praktický pomocník do posilovny nebo k volnočasovým aktivitám. Díky svým vlastnostem jsou schopny plnohodnotně zastoupit mobilní telefon, rádio nebo přístroj na měření spálených kalorií.

S fitness náramkem máte sportovní výkony pod kontrolou

Sportovní náramky spatřily světlo světa teprve pár let nazpátek, přesto se okamžitě staly obrovským hitem! Jejich funkce se neustále vyvíjejí, ukazatel času a nastavení budíku jsou tak vlastně ty nejpodřadnější z nich. Fitness náramky spolehlivě poslouží jako krokoměr, indikátor potřeby spánku nebo měřič vzdálenosti. Prostřednictvím Bluetooth se snadno spárují s mobilním telefonem a aplikacemi v něm uložených. Jednoduše tak porovnáte výkony dosažené v různém časovém horizontu. Při delším období nečinnosti vás náramek upozorní na neaktivitu a stává se proto i dobrým motivačním prvkem. Prostřednictvím OLED displeje budete upozorněni na zmeškaný hovor nebo sms. Unikátem v kategorii chytrých náramků je voděodolný Smart band X2 s certifikací IP68. Měření hodnot pod vodní hladinou doplňuje funkce spánkového kouče, řada analytických programů a aplikací. Nastavitelný řemínek, jemný vibrační alarm a dlouhá výdrž baterie představují benefity navíc. 

Proč si pořídit chytré hodinky ?

Zatímco někteří si oblíbí fitness náramek, jiní holdují chytrým hodinkám. Jejich hlavní předností je možnost propojení s mobilním telefonem. K tomuto účelu lze využít bezdrátovou technologii Bluetooth nebo přímo slot určený pro micro SIM či micro SD kartu. Volat, psát zprávy a sledovat příspěvky ze sociálních sítí tak lze i nezávisle na mobilu. Například Se Smart Watch GT88+ pořídíte nadstandardní fotografie a videa s vysokým  rozlišením. Vlajkovou lodí chytrých hodinek je typ KW 98. Oblibu si získaly nejen díky 3G mobilnímu internetu, ale také rozsáhlými možnostmi instalace dostupných aplikací a her. Opomenuta nezůstala ani designová stránka, velký barevný displej a ciferník, který se rozsvítí při otočení zápěstím.

Vlastnosti náramků a hodinek s přívlastkem „smart“ se liší dle jednotlivých druhů. Už nyní je jasné, že chytré technologie budou v budoucnu ještě chytřejší a posunou nás o další krok vpřed. Možná brzy nahradí klasické hodinky, platební karty a kdo ví, co ještě.

Novinky v naší nabídce:

SMARTBAND- FITNESS NÁRAMEK I9- 5 BAREV SMW000019

SMART WATCH MY1 SMW000015

FITNESS NÁRAMEK M2 PLUS- 4 BARVY SMW000017

Aktuální nabídka smart watch a fitness náramků si můžete prohlédnout zde: SMART WATCH