NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Zhubněte rychle a navždy!

Přebytečná kila dokáží potrápit. Své o tom vědí všichni, kteří se nenarodili pod hvězdou štěstěny zvané Twiggy, ale musí si šik - figuru zasloužit. Někteří vsadili na drastické diety, jiní hledají štěstí v akupuntuře a esoterii. Největší šanci, jak trvale zhubnout a udržet proporce v konfekčních tabulkách, nabízí sport a fitness aktivity. Člověk musí dostatečně jíst, aby dokázal spálit potřebnou energii a vybojovat ve svůj prospěch každičký gram a každou kalorii.

kettlebell-3293475_960_720

Tuk změněný v svalovou hmotu, úbytek centimetrů v kritických partiích, bez obavy z JO-JO efektu. Tajemství hubnoucího procesu, který je doposud ze všech nejúspěšnější, má jméno TABATA. Jde o cvičení, jehož základem je intervalový trénink, který cílí na aerobní kondici a růst dynamiky. Definuje ho poměr 2:1 – maximálně intenzivní výkon kontra odpočinek – v několika sériích a opakováních. Silová interakce TABATY, zvaná jako japonský zabiják, se dostává do těch nejvyšších obrátek za maximálního bušení srdce, čímž lépe metabolizuje glukózu a oxiduje tuky. Jak moc jste u cvičení úspěšní, si můžete okamžitě změřit.

S námi to dokážete!

Efekt tabaty se u cvičence projeví hned při prvním cvičení. Mějte na ruce fitness náramek a nebudete věřit svým očím, jak se během pár minut promění vás tělesný tlak, změní tepová frekvence, kolik spálíte kalorií a jakou máte saturaci krve. Ano, čtete dobře, tohle všechno, a nejen to, nový chytrý pomocník dokáže. Stejně dobře se osvědčí při běhu nebo jen obyčejné procházce. Krokoměr, měřič vzdálenosti, stopky nebo upomínka pro odpočinek jsou bonusy, bez kterých se žádný sportovec nemůže obejít.

492309_a

Fitness náramek je skvělou motivací pro všechny, kteří svou válku s nadváhou vzdávají po první prohrané bitvě, za kterou se považuje únava a bolavé svaly. Vskutku, efektivní cvičení na začátku fyzicky bolí, ale má prokazatelně ty nejlepší výsledky na světě. Díky vodotěsnému náramku brzy zjistíte, že na to máte! Zlepší se nejen vaše kondici, ale i vaše SEBEVĚDOMÍ.

sport-2250970_960_720

Dámy se opět vejdou do šatů a mini sukýnek, které dávno s nostalgií odložily na dno skříní. Pánové shodí své pivní bříško a opráší své uvadající svaly. Společně pak odhodíme komplexy, které nás rok co rok burcují k předsevzetí - ZHUBNĚTE DO PLAVEK! S vaším novým odhodláním a FITNESS NÁRAMKEM R7 letos nezůstane jen u slibů a zbožných přání.

sport-2264825_960_720