NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

VIVAT, motorkáři!

Motorkářská sezóna začala. Po pěti měsících zimování se silné stroje opět vydávají na okružní spanilé jízdy. Na sto tisíc milovníků spáleného benzínu si za svůj start zvolilo dubnové soboty, které jsou však z hlediska počasí nejvíc nestálé a rizikové. Studený a mokrý asfalt, štěrk ze zbytku posypů zimní údržby i ostré jarní sluníčko umí nepříjemně překvapit sebelepšího jezdce.

Bezpečnost na cestách je hlavním mottem nové sezóny. Organizátoři hromadných výjezdů považují za stěžejní propagaci odpovědné jízdy na motorce, s užitím reflexních prvků a maximálních chráničů těla. Ve spolupráci s BESIP je motorkářům, jako nejohroženějším účastníkům silničního provozu, vštěpována nutnost dodržovat povolenou rychlost, schopnost předvídat a umění sebedisciplíny. Předjíždět a riskovat se v pozici člověka za řidítky rozhodně nevyplácí! Následky mohou být fatální.

Najít své místo v džungli

Nelichotivě vysoká čísla si připíše do statistické kolonky první kvartál letošního roku. Celkem 215 nehod, v nichž figurovaly motorky, z toho čtyři úmrtí, poslední v neděli 7. dubna. Chtějí-li motorkáři, jako ohrožený druh, v džungli na cestách přežít, budou se muset lépe koncentrovat, chovat odpovědněji a především být za každé situace viditelní.

action-2178691_960_720

Naprosto nepřehlédnutelní budete s motorkářskými kombinézami, bundami, kalhotami, přilbami a rukavicemi s reflexními prvky. „Vystajlovaný ohoz“ má jezdci garantovat pohodlí a bezpečí, přičemž nezmenší řidičovo ego a pocit jedinečnosti. Motorkář musí být sexy ikonou za každé situace a běda tomu, kdo říká, že ne.

Motorky jako kočkolapy

Vdaná či svobodná, každá se ohlédne za zvukem burácejícího motoru. Letmý pohled do plastového chrániče přilby s vlastním odrazem nic moc nenapoví, jaký že krasavec se z pod kukly vyklube. Nápomocny mohou být na první pohled viditelné doplňky. Dělí muže do tří skupin. Do které patří ten váš?

dirt-bike-330815_960_720

FRAJEŘI

Borci, kteří vsadili na krásu, rychlost i sílu a nebojí se o své zálibě spravit celý svět. Skrze svižný a hlučný styl jízdy rozhodně nezůstanou svému okolí bez povšimnutí. Reprezentují je crosskaři.

NÁHRDELNÍK S PŘÍVĚSKEM BOXER – rázovité vyjádření postoje, že jeho nositel se ničeho nebojí a umí si velmi rychle sjednat respekt a pořádek. Okamžitě poznáte, s kým máte tu čest.

NÁRAMEK Z CHIRURGICKÉ OCELI ŘETĚZ – machrovinka pro kluka ze železa? A proč by ne! Frajerům po zásluze frajerské!

NEZMAŘI

Často otcové od rodin, muži mladí, ale i v letech, jež spojuje vášeň pro zrychlení a jízdu cestou necestou. S motorkou mají spojené všechny významné okamžiky ve svém životě.

NÁHRDELNÍK BÝČÍ LEBKA – Poznávací znamení všech harleyistů spojuje lidi bez slov - ať žijí všichni davidsoni

NÁRAMEK Z PRAVÉ KŮŽE S PŘÍVĚSKEM MOTORKY – Kombinace kůže a chirurgické oceli je decentním doplňkem každého, kdo propadl kouzlu „motorizovaného oře“ a s tímto přesvědčením i zemře

SAMOROSTI

Vyznavači pohodové jízdy, kteří si nemají potřebu něco dokazovat, ale jízda na dvou kolech je jejich pohodový životní styl. Motocykl je parťákem do nepohody. Patří k nim zejména chopperaři.

NÁHRDELNÍK S PŘÍVĚSKEM VIKING – starý dobrý Viking je sázkou na jistotu dostát stylu pána silnic se silným strojem

NÁRAMEK S LEBKOU Z CHIRURGICKÉ OCELI – Na zadek před Vámi padne každý, kdo se orientuje v symbolice a ví, že lebka je více než stigmatem smrti a nicotnosti, puncem inteligence, porozumění a znovuzrození

TIP NA DÁREK PRO VŠECHNY

NÁHRDELNÍK S PŘÍVĚSKEM MOTORKY – univerzální ikona pro všechny muže i ženy, kteří motocykly milují nade vše a necítí se nikterak vyhranění. MOTO- přívěsek udělá radost i jako dárek. Nešlápnete s ním vedle!