NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Vánoční dárky pro celou rodinu

Vánoce se už blíží nezadržitelným tempem a nákupní horečka graduje. Ještě stále nemáte dárky pod stromeček? Máme pro vás tipy, které uspokojí každého člena rodiny, udělají mu radost a hlavně se budou líbit. Trefit se do vkusu a trendy záležitostí je někdy velmi obtížné. Poradíme vám, jak na to a co letos určitě nezklame.

Generační rozdíl! To je nejčastější problém, proč se dětem nelíbí dárky od od rodičů a rodiče zavracejí oči nad dárky od prarodičů. Náhled na svět a potažmo i na dárky se postupem věku různí, a tak vznikají velké rozkoly nad tím, co je vlastně v módě, co je praktické, co je užitečné a za co nevyhodit peníze.

Odborníci se však shodují, že každý dárek má svého kupce, každý dárek, jenž je darovaný od srdce, má nevyčíslitelnou hodnotu. Všechno přepočítávat na peníze je cestou do pekel. Sebedražší dárek může nadělat vrásky a naopak, i na ten nejlevnější ze všech, může člověk vzpomínat až do své smrti. Abychom ale pouze nefilozofovali, zacílíme konkrétní pozornost na jednotlivé skupiny.

gift-3030279_1920 (2)

Dárky pro maminku:

Maminka je nejmilejší člověk v celé rodině. Dává nám nejvíce lásky, umí odpouštět a znovu dodává důvěru. Ženský element v domácnosti není ničem a nikým nahraditelný. Ne nadarmo se říká, že člověk má maminku pouze jednu. Projev citu a lásky vůči ní k Vánocům bezesporu patří. Darujte jí:

Dámský náhrdelník s přívěskem DVOJITÉHO SRDCE s velkým zirkonem

Náhrdelník double hearts s přívěskem srdce a nápisem LOVE

Řetízek s přívěskem WATER DROP

Řetízek s přívěskem motýla

Řetízek s přívěskem- Gepard

 

Dárky pro babičku:

Také babička je žena velkého srdce. I když možná někdy lehce prudí, myslí to s námi dobře za každé situace. Kdyby nebylo babičky a její píle, nebyla by to vaše matky a potažmo ani Vy. Babičky si zaslouží nějakou tu maličkost a potrpí si, stejně jako mamky, na bižuterní šperky. I babičky se totiž rády líbí. Darujte jí:

Kruhové náušnice Spinner

RETRO visací náušnice spirálky

Náušnice Brincos de Pata

Náušnice Round Cute by ,,Kate Middleton“

Náušnice visací perla

 

Dárky pro sestru:

Další dámou v rodině je sestra. Možná vás někdy strašně štve, ale pamatujte, že jednou si vzájemně zůstanete a budete nejbližšími pokrevními příbuznými. Sestry mívají zvláštní fluidum, které se vyznačuje empatií, pochopením, otevřenou náručí. Hýčkejte si svou sestru, jedou společně zestárnete a zbudou vám vzpomínky na to, jak to byla zamlada krásné.

Náramek z rhodiované bižuterie Infinity- nekonečno

Náramek z ocelového lanka – unisize

Hnědý náramek z pravé kůže s přívěskem Sovy

Náramek Tai-Chi z pravé kůže a dřevěnými korálky

Korálkový náramek Chakra s Budhou

christmas-tree-1081981_1920 (2)

Dárky pro tatínka:

Táta, jako hlavy rodiny, tvrdí, že si na dárky nepotrpí, ale opak je pravdou. Otcové jsou pragmatičtí, a tak nechtějí zatěžovat už tak zatížený rodinný rozpočet. Tvrdí, že nic nepotřebují, ale pokud by pod stromečkem skutečně nic nenašli, byli by velmi zklamaní. Darujte jim:

Chytrý fitness náramek Y5

Smartwatch DZ09 s kamerou

Transparentní kryty pro telefony

Tvrzená skla pro mobilní telefony

Pouzdra a kryty pro telefony

 

Dárky pro dědečka:

Dědeček je kmet celého klanu. Zastává roli dominátora, kterému patří právo veta, kdykoliv se v rodině objeví nějaký problém. Dědečci bývají oblíbení pro jejich dobrosrdečnost a schopnost být nad věcí. Radost jim uděláte s:

Chytré hodinky V8 s kamerou a slotem na sim kartu

Fitness náramek A6

Růženec ze skleněných mačkaných perlí s pokovem Travertin

Auto - růženec ze skleněných mačkaných perlí, tvar fantazie v barvě slonové kosti

Luxusní pánský náramek xXx

 

Dárky pro bráchu:

Brácha, to je vopruz od malička. Zlobí, škádlí, provokuje, ale miluje vás tak, jak nikdo na světě. Starší sestry si váží, mladší ochraňuje. Bráchové, nejsou za všechny prachy, bráchové jsou totiž k nezaplacení. Darujte jim

Řetízek s přívěskem z chirurgické oceli ,,žiletka“

Náhrdelník s přívěskem Thorovo kladivo

Řetízek s přívěskem lebky s rudýma očima

Náramek z pravé kůže s přívěskem ještěrky

Náramek ve tvaru kobry ze silikonu

christmas-3015776_1920 (2)