NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

V jakých šatech nejít na firemní večírek?

 

V tomto období jsou na pořadu dne nejrůznější firemní večírky a akce, na které je potřeba se patřičně obléci.


Čas předvánočních večírků se nezadržitelně blíží a s ním také řešíme dilema, co na sebe. Chcete být krásná, protože je to večírek, ale zároveň také chcete vypadat profesionálně? Pak si rozhodně neoblékejte šaty s holými zády. Volba špatného oblečení se s vámi povleče ještě další rok. Pokud se chystáte na firemní večírek, pak si nikdy neoblékejte:

1. Příliš krátké šaty

Je tím myšlená délka, kdy se dají šaty srovnat se širokým páskem. Myslete na to, že na večírku se budete různě hýbat, tančit, zvedat ruce. Pokud chcete mini délku, pak je vhodnou volbou overal s krátkými nohavicemi. Musí ovšem zakrýt vaše pozadí.

2. Příliš upnuté šaty

Chcete upoutat pozornost všech přítomných na vaše pozadí? Na to rovnou zapomeňte! Příliš upnuté šaty budou budit pozornost mužských protějšků, kteří budou sledovat při rozhovoru vše, jen ne váš obličej. Neustálé popotahování a upravování šatů je navíc dosti únavné a nevypadá to ve společnosti nejlépe. Zachovejte si profesionální tvář a zvolte střih, který vám vytvaruje pas, jemně obepne boky.

3. Velký výstřih

Velkým výstřihem rozumíme takové šaty, které mají výstřih, ze kterého vykoukne naprosto vše. Nehodí se proto korzetové topy v případě, že váš košíček podprsenky je více než C. Lacině bude působit pod společenskýma šatama i vycpaná push-up podprsenka. Zvolte lodičkový nebo véčkový výstřih a odhalená ramena.

A jaké šaty se naopak hodí nejvíce? Rozhodně vsaďte na malé černé. Nejsou to jen obyčejné šaty a tento kousek by měla mít ve skříni každá žena. Tyto šaty působí decentně, elegantně a rozhodně se nikdy neokoukají.

 

Aktuální nabídku šatů si můžete prohlédnout zde: Chci si prohlédnout nabídku šatů