NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Už máte dárky pro Raky?

Rak: 22. 6. až 22. 7.

Silné stránky: Citlivost, vnímavost

Slabé stránky: Náladovost, domýšlivost

Vhodní partneři: Lev, Panna, Štír, Ryby

 

 Osobnost Raka

Raci jsou citliví a vnímaví. Jsou to emocionálně založení lidé s logickými schopnostmi. Mají velmi vyvinutý cit pro mezilidské vztahy. V životě si zakládají na rodině, domovu a tradicích. Jejich rozum, myšlení i chování je velmi závislé na náladách. Proto se rádi upínají na silnější osobnosti.

 

Muž narozen ve znamení Raka vyznává tradiční hodnoty a má smysl pro rodinný život.

Nejdůležitější je pro něj láska. Je vynikající a chápavý společník, když má k někomu blízko, udělá pro něj téměř cokoli. Slabé stránky: Změnám a dobrodružství není příliš nakloněný, je konzervativní. Tím se připravuje o příležitosti.

Žena narozena ve znamení Raka je hodně emocionálně založená a láska a rodina jsou pro ní na prvním místě. Při rozhodování je pro ní nejdůležitější vlastní intuice. Ženy narozeny ve znamení Raka jsou velice dobré a obětavé matky. Trpí ae častými změnami nálad, na základě čehož je posuzuje okolí.

Charakteristika znamení

Raci nedychtí po zájmu veřejnost. Když je však veřejný zájem těší, mají ďábelský smysl pro publicitu. Umí vystupovat velice skromně. V skrytu duše jsou však rádi středem pozornosti. Potkat Raka v rozladěné náladě není až tak čast.

V období nejistoty, zoufalství a smutku vyhledají Raci úkryt a samotu, tak jako skuteční raci! Lidé Rakovi automaticky svěřují svá tajemství. Rakovo soucítění je hluboké a silně intuitivní. Pečlivě své vnitřní pocity chrání před zvědavýma očima. Typický Rak nerad hovoří o svém soukromém životě, ale s potěšením si poslechne o vašem, protože jeho představivost mu umožní doplnit si lehce části, které jste vynechali.

Muži i ženy Raci milují svůj domov. Ten je pro něj místem, kde žije, miluje a sní .

Hodně Raků má rádo zahradničení. Umějí vytvořit krásné zahrady a terasy.

Je Váš blízký narozen ve znamení Raka? Tak to je ideální období na výběr originálního dárku k narozeninám. Tipy naleznete níže.

https://www.ziskoun.cz/znameni-zverokruhu-naramek-z-kuze-a-koralky-ssb132/

https://www.ziskoun.cz/znameni-zverokruhu-naramek-z-kuze-a-koralky-ssb134/

https://www.ziskoun.cz/naramek-z-kuze-a-koralky-se-znamenim-zverokruhu-ssb141/

https://www.ziskoun.cz/znameni-zverokruhu-naramek-z-kuze-a-koralky-ssb131/

https://www.ziskoun.cz/retizek-se-znamenim-zverokruhu-z-bizuterniho-kovu-pn199/

https://www.ziskoun.cz/naramek-z-kuze-a-koralky-se-znamenim-zverokruhu-ssb133/