NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

TOP 5 VALENTÝNKY PRO ŽENY

Jedni ho milují, druzí nenávidí. Romantický svátek svatého Valentýna, který připadá na 14. února, není vymyšlenou komerční pohádkou, ani báchorkou všech zamilovaných, která se v lidovém podání předává z generace na generaci, nýbrž nespornou legendou, jež má tuze pohnuté kořeny. Slaví se totiž v den mučednické smrti zakladatele a patrona Valentýna, kněze z římské Terni. Ten přes přísný zákaz císaře tajně oddával snoubence. Zato byl odsouzen a popraven, přičemž těsně před svou smrtí poslal svým milým dopis, který se stal předchůdcem tzv. „valentýnky“.

red-rose-3923288_960_720

Na památku světce, který se nebál povýšit lásku dvou obyčejných lidí nad despotický příkaz neurotického vládce, se po staletí zamilovaní obdarovávají dárky, píší si vzkazy, obsahující romantické vyznání a nutno podotknout, že „love message“ může být i zcela anonymní. Projevit své city může v tento den i naprosto tajný ctitel nebo člověk, který chce nepřímo ukázat, že mu na druhém nějakým způsobem záleží.

affection-1853532_960_720

Čím konkrétně udělat radost, proč být nevšední a jak se stát originální? Valentýnská pozornost má splnit dva předpoklady: měla by beze slov vyjádřit, jaké CITY k obdarovanému chováte a neměla by se omezit do každoroční podoby červené růže a srdíčkově bonboniéry. Zejména mužům možná právě přibyla jedna vráska na čele – čtěte dál a zjistíte, že zcela zbytečně.

DÁRKY PRO VAŠE ZLATÍČKA

Žádná žena nepohrdne šperkem z Titanicu. Řetízek a přívěsek s typickým názvem Rose Classic nadchne pro svůj původ z vyšších tříd. Na krku ho nosily už šlechtičny z minulého století. Výrazný kontrast magického srdce, lemovaného bílými krystaly, zaujme na první pohled naprosto každého. Šperk je vyroben z bižuterního kovu s rhodiem, který působí jako hypoalergenní.

Chybu rozhodně neuděláte ani s náhrdelníkem dvojitého srdce s velkým zirkonem, který se nabízí v sedmi barvách a bude se tak skvěle hodit k barvě očí i vlasům každé ženy. Tento model lahodí dámám, které mají vlastní styl a nebojí se ukázat světu své emoce a pocity. Vkusně okatý design vsadil na protiklady a dobře udělal. Bižu šperky jsou od těch pravých naprosto k nerozeznání a k běžnému dennodennímu nošení přímo vybízí.

Úplně nejvíc si pak šplhnete s HEART SHAPED náušnicemi, které budou slušet manželce, mamince, dceři, milence i kamarádce. Jejich střed tvoří tři hlavní zirkony, které v symbióze s desítkami průzračných kolem usazených kamínků úžasně vynikají. Obdarované ženy s nimi budou vypadat velmi sexy.

Šlápnout vedle nemůžete ani s nesmrtelnými kruhy. Trendy náušnice z chirurgické oceli jsou osázené zirkony a dotvoří symetrický obraz každé milovnice zdobených ušních boltců. Plná konstrukce nepůsobí lacině a skvěle osvěží obličej. Kruhové náušnice nikdy nevyjdou z módy a velmi dobře sluší ženám štíhlým i plnějších tvarů.

Aby byl efekt dokonalý, velmi vhodnou okrasou, vystihující krásu své nositelky, je náramek z chirurgické oceli a titanu Balance, který je jednoduše již v prvním okamžiku nepřehlédnutelný. V imitaci zlato-stříbrné hadí mozaiky vzbuzuje pocit vrozené jedinečnosti u mladší dívky i zralé ženy. Svým zjevem je nadčasový a z hlediska módních znalců je spatřován za velmi vkusný doplněk.

g

S dárky z e-shopu Ziskoun.cz máte Valentýn v malíčku. Stačí si jen vybrat a ten letošní bude jednoznačně nezapomenutelný. Ženy budou plakat štěstím a dojetím.