NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

TOP 10 VALENTÝNKY PRO MUŽE

Svátek zamilovaných motá hlavy všem, kteří nejsou proti základní lidské potřebě MÍT DRUHÉHO RÁD imunní. Přestože se pánové většinou hrdinsky tváří, že jich se milostné pobláznění netýká a Valentýn je zženštilý svátek, jejich mozek by ve finále absolutně nepobral, kdyby nějakou tu pozornost nakonec nedostali. Na dárky a pusinky mužské EGO stoprocentně slyší.

Co muž, to unikát. Paušalizovat se nevyplácí, přesto je možné rozdělit pány tvorstva do několika typových skupin. Kutilovi udělá radost pracovní nářadí, cyklistovi bude imponovat nový doplněk na kolo, turistu nadchne soubor map a vlastní buzola, gurmána lze potěšit netradiční laskominkou, sportovec nepohrdne fitness oblečením, ajťák a knihomol jsou jasně zařaditelní a lehce definovatelní. Rozebírat potřeby jednotlivců bychom mohli do nekonečna.

people-3136711_960_720

Ziskoun je však o krok dál. Vsadil na jeden z nejnižších lidských pudů, který byl během mnoha století v rámci socializace povýšen do hodnosti LÍBIT SE. Každý muž je samec. Jeho úlohou je dobývat a množit se. K tomu, aby získal svou ženskou polovičku už mu nestačí unést ji z jeskyně do jeskyně násilím, ale chce se jí zalíbit a získat její city. Vzájemná touha a vášeň jsou nejlepší základ pro každé partnerství dnes, i tisíce let zpětně. 

Jaké šperky nosí atraktivní chlap?

PROPLÉTANÝ NÁRAMEK GAMES OF THRONES je uhrančivý pro svou kombinaci plastové imitace hnědé kůže a stříbrného znaku, jenž vychází z Hry o trůny. Skvěle se hodí k muži, který je urostlý až svalnatý a nebojí se na svou mužnost upozornit. Náramek měří 21 cm a jeho povrchová úprava je z chirurgické oceli.

O něco decentnější, ale zároveň stylovější je OPLÉTANÝ NÁRAMEK Z PRAVÉ KŮŽE S MEDAILONEM, který padne každému zápěstí. Způsob úpravy i materiál zaručuje optimální polohu i na silnější ruce, nepůsobí lacině ani přehnaně vyzývavě. Svému nositeli udělá dobrou službu, bez rizika jakékoliv alergické reakce.

Milovníci moře a mořeplavby si nemohou nechat ujít NÁRAMEK Z PRAVÉ KŮŽE A CHIRURGICKÉ OCELI ala kormidelník. Poskytne jasný signál, že máte čest s novodobým námořníkem, který je na molech a v přístavech jako doma. Letošní cestu na Jadran si bez něj nebudete umět představit.

Nejžádanější u žen bývají muži, kteří nosí snubní prstýnek. Příčinou paradoxní situace je pozůstatek z prvobytně pospolné společnosti, kdy vůdce smečky zastával roli neodolatelného alfasamce. Pořídit ZLATÝ PRSTEN Z CHIRURGICKÉ OCELI jako imitační plagiát znamená zvýšit svoje šance u opačného pohlaví.

Pro závazek milujícího páru, který se hodlá na zkoušku okroužkovat, není možné vybrat líp než PÁNSKÝ PRSTEN Z BROUŠENÉ CHIRURGICKÉ OCELI STŘIBRNOZLATÝ. Nikdo z náhodně kolemjdoucích nezůstane na pochybách, že tento kluk je zadaný.

Velmi atraktivně a sexy působí na mužské ruce i prsten Supermana. STŘÍBRNÝ PRSTEN SUPERMAN Z CHIRURGICKÉ OCELI prokáže vašemu miláčku jedinečnou službu – zvedne jeho sebevědomí a posílí jeho vliv i ve společnosti – vždyť všichni v širokém okolí vidí, že mají co do činění s mužem mimořádných schopností.

Co dřív bylo jen doménou žen, dnes dokáže krášlit i muže. Stylově a trendově působí mušketýrské NÁUŠNICE Z CHIRURGICKÉ OCELI, které jsou tvořeny masivním kroužkem, v jehož středu vede symbolický kříž. K dostání jsou ve třech barevných provedeních.

Trocha extravagance v podobě NÁUŠNIC VE TVARU ŠROUBU Z KVALITNÍ CHIRUGICKÉ OCELI neuškodí muži, jenž vyznává tvrdší životní styl a nebojí se HARD i oblékat. Šroubky v uších, na první pohled k nerozeznání od pravých, se žánrově hodí k motorkářům, rockerům, sprejerům nebo squoterům, ke všem, kteří se chtějí masově odlišit.

Mezi klasiku právem patří ŘETÍZEK NA KRK S PŘÍVĚSKEM KŘÍŽE Z CHIRURGICKÉ OCELI - DOMINIC TORETTO. Hodí se k muži, který má svůj osobitý styl a nebrání se záři a lesku neonů. Právě v nich vyniknou malé zirkony, které kříž zdobí. Samotný řetízek je tvořen netypickými výraznými očky.

Desítku tipů pro valentýnské veselí uzavírá NÁHRDELNÍK S PŘÍVĚSKEM PENTAGRAM, který symbolizuje magické a ochranné znamení pěti živlů, jako jsou voda, země, vzduch, oheň a vesmírná energie. Každý jeho cíp představuje jedno období života - zrození, zrání, dospělost, stárnutí, smrt.

heart-3062257_960_720