NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Svět se zbláznil: Pivo jako nealko?

Pivo dělá hezká těla a v Rusku ještě možná navíc nebude za alkohol. S revolučním nápadem, který by naprosto změnil celosvětové chápání konzumace nápojů s obsahem promile, přišlo ruské ministerstvo průmyslu ve své rozvojové studii. Nejde tedy o žádnou fake news. Vyvolalo ale prudké reakce.

Na poplach bijí všichni odborníci a odpůrci alkoholu. Rusko totiž řeší dlouhodobě nepříznivou situaci s počtem závislých lidí, zavádí lokální prohibice a manévruje s cenami alkoholických nápojů v dramatickém zdražování a pak zase propastným zlevňováním, což ve výsledku vůbec nic neřeší. Potřební si pomáhají po domácky vyrobeným samohonem.

beer-2218900_960_720

Úředníci si od vyjmutí pěnivého moku se seznamu alkoholických prvků slibují oživení byznysu, který byl regulován v roce 2011 kvůli rostoucí míře alkoholismu. Do té doby jeho prodej nepodléhal žádnému omezení. Dnes se nesmí prodávat v noci, na ulici ani ve větším objemu než v 1,5 litrovém balení. Pivovary proto nový legislativní návrh vítají s otevřenou náručí a upozorňující, že současné omezení prodeje je pro ně diskriminační a jedno z nejtvrdších opatření na světě.

Ruská populace má obecně vzato k alkoholu kladný vztah. Jedničkou ve spotřebě je vyhlášená ruská vodka, která v pivu a jeho případném legislativnímu uvolnění vidí konkurenční boj. Není pochyb, že alkohol je metlou lidstva, a ta v Rusku zametá skoro v každé druhé rodině. Zdali nová pravidla pomohou v zemi neomezených možností změnit lidské osudy, si ale netroufá nikdo odhadnout. Každý svého štěstí strůjce sám.

beer-1538749_960_720

Přivítali byste pivo jako nealko nápoj také v Česku?

Amulet pro milovníky pěnivého moku Náhrdelník s přívěskem Scorpions – výjimečný šperk pro výjimečného muže. Výmluvný design nenechá nikoho na pochybách, že má čest s pořádným kusem chlapa, který se nezalekne před žádnou těžkostí a za každé situace si umí sjednat pořádek. Z chirurgické oceli, hypoalergenní.

Cejch pro štamgasty Očkový náramek z chirurgické oceli – retro klasika se vrací na scénu. Pánský náramek s placičkou a očkovým řetízkem si oblíbí všechny typy mužů napříč celým věkovým spektrem. S jeho koupí neprohloupíte. Antikorozní povrch, vysoká odolnost a tvrdost.