NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ :)

Svatební šílenství graduje

Letošní svatební sezóna je na svém vrcholu. Podle statistiků se uzavře nejvíc svateb za posledních deset let. Své „ano“ si do konce roku řekne přes 100 tisíc lidí. Světe div se, sňatky zase přicházejí do módy. Většinový věk snoubenců se pohybuje mezi 25 až 34 roky. Trend vstupování do chomoutu stále nabírá na intenzitě a stává se společenským bonusem. Být vdaná a ženatý je prostě „IN“ a svědčí o tom, že na to snoubenci mají nejen v hlavě, ale i ve svých peněženkách.

Svatba jako byznys? I tak se dá oficiální zpečetění lásky pojmout. Pšenka kvete zejména svatebním agenturám a koordinátorům, kteří se tváří, že se bez nich obřad neobejde a že dělají tu nejzáslužnější práci. Přestože je o „nafouknutou bublinu“, svatba na klíč podle katalogu je žádanou a módní záležitostí a v nejbližší době tomu nebude jinak.

Nejoblíbenějšími měsíci pro uzavření manželství jsou červenec a září. Duben a říjen jsou pak oblíbené pro své přívětivé teploty. Svatby jsou dnes prestižní záležitostí, i co se módních výstřelků týče. Kdo by ještě před páry lety řekl, že za nejčastěji volenou kytici nevěsty bude patřit luční kvítí, že mnoho lidí uzavře svůj sňatek ve stodole a nevěsty místo krajek, perlí a šperků budou volit režné sukně a prstýnky z pampelišek?

bouquet-2563485_960_720

Zlatá střední cesta

Pokud jste doposud zůstali stát pevnýma nohama na zemi, neměňte to. Věřte, že není vše zlato, co se třpytí. Svatební šílenství lze naprosto obratně zvládnout vlastními silami a za pár kaček. Dejte vale předsudkům, že šaty a sada šperků pro nevěstu nutně musí zruinovat rozpočet. Zdařilou alternativou, která je od originálů ze zlata, briliantů, diamantů nebo pravých perel k nerozeznání, jsou šperky ze slitin kovů a bižuterie.

Prstýnky z chirurgické oceli jsou velmi žádaným artiklem pro svou pevnost a nízkou cenu. Bývají doplněné o „light kamínky“, takzvané zirkony. Jedny mohou být zdobeny tepáním, jiné gravírovaním. Vzájemná kombinace několika způsobů zdobení vytváří kreativní skvosty, které mají mnohem širší možnosti, než u tradičních zlatých a stříbrných kusů.

love-3122498_960_720

Inspirací, jaký model zvolit, je nespočet. Velmi módní aktuální záležitostí je prstýnek s osobní modlitbou nebo křivkou EKG, která je symbolem života. Naprostým hitem letošní sezóny je model twisted, který je tvořen elipsovitým tažením a kombinací barev, doplněný pískováním. Pro ty, kteří se neradi drží při zemi, je určen model Tricolor, který vyniká svou barevností a nezůstane bez povšimnutí vašeho okolí.

Snubní prsten Tricolor – hit letošní sezóny – pískovaná trojkombinace jednoduše oslní

Snubní prsten Twisted – vkusný a přesto zářivý šperk, co nikdy nevyjde z módy

Snubní prsten křivka EKG láska a srdce jsou v manželství v neodmyslitelném spojení

Snubní prsten s křížem a modlitbou – slib lásky nechť je vyslyšen skrze slova modlitby

bride-1874655_960_720

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!