NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Šumy kolem Honoru a Huawei

Čínská značka Huawei a její dceřinka Honor zažívají nelehké období. Po tom, co je americké ministerstvo obchodu uvrhlo na černou listinu, se od nich odvrátily takoví virtuální giganti, jako Intel, Qualcomm, Xilinx, či například Broadcom. Největší rána pod pás je ale stopstav aplikací Facebook, Messenger, WhatsApp a Instagram, které nemají být na telefonech předinstalovány.

huawei-4234821_960_720

Těžký osud pro výrobce?!

V reálu to znamená, že aplikace oblíbených sociálních sítí se nebude v telefonech automaticky nabízet. U přístrojů, které jsou aktuálně v prodeji, bude možné využít google play a programy si stáhnout vlastnoručně. U zboží, které půjde teprve do výroby, bude situace ještě komplikovanější. Přístroje budou mít pouze limitovanou verzi Androidu a nebudou mít již plný přístup ke google play. Stáhnout aplikace tedy nebude kde.

Ruce pryč dává dočasně i google a jeho softwarové aktualizace. Nejistota ohledně následné funkčnosti Play Store, Gmailu, YouTube nebo Google Mapy situaci ještě více znervózňuje. Odborníci z oblasti telekomunikací a IT se jednomyslně shodují, že takto okleštěný telefon by už dnes byl v Evropě téměř neprodejný.

social-media-1795578_960_720

Nové řešení hází zpátečku

Tamtamy ale hovoří o jasné snaze Huaweie vytvořit svůj operační systém Ark OS s vlastním katalogem aplikací. To se ale může ukázat pro vyhlášené embargo jako zcela kontraproduktivní. Google si je této skutečnosti vědom a jeho „NE“ tak patrně nebude zásadní. Kuloární informace hovoří o tom, že za návrat Huaweie na scénu se tiše, ale intenzivně lobbuje.

Mít vše pod kontrolou, to je, oč tu běží. Zajistěte svému telefonu maximální bezpečí i Vy:

huawei-2557932_960_720

Tvrzená skla pro:

Apple Iphone

Xiaomi

Samsung

Huawei/Honor

Tvrzené sklo na 99% garantuje, že při pádu až (na samotné dno) praskne díky uvolnění energie namísto originálního displeje a samotný telefon zůstane bez poskvrny. Navíc je esteticky velmi dobře tolerované, nepůsobí rušivě a nezhoršuje kvalitu smyslového vnímání pomocí zraku. Oproti fólii má výhodu i v lepším kontaktním přenosu, což způsobuje přesnější a snadnější ovládání.