NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Startují castingy Elite Model Look

Jste krásná a nebojíte se nových výzev? Toužíte po roli manekýny nebo fotomodelky? Pak máte příležitost. Hledá se nová tvář Elite Model Look pro rok 2020. Staňte se ikonou nejprestižnější světové modelingové soutěže a mějte nakročeno mezi světové topmodelky.

Soutěž, která generuje nové krásky v téměř stovce zemí, se pořádá od roku 1983. A Češky si nestojí vůbec špatně. V minulosti ji vyhrály Linda Vojtová (2000), Denisa Dvořáková (2006), Eva Klímková (2013), Barbora Podzimková (2014) a Jana Tvrdíková (2016).

Nyní mají příležitost oslnit nové tváře a tvářičky, které se odhodlají zúčastnit castingů, jež proběhnou od 23. března do 6. dubna. Startuje se v Teplicích, končí v Pardubicích. /Teplice 23.3., Praha – Chodov 24.3., Frýdek-Místek 25.3., Oprava – 26.3., Olomouc – 27.3., Ostrava – 28.3., Brno 29.3., Zlín – 30.3., Jihlava – 31.3., České Budějovice – 1.4., Liberec – 2.4., Plzeň – 3.4., Karlovy Vary – 4.4., Praha – Černý Most – 5.4., Pardubice – 6.4./

sensual-239447_1920 (2)

Castingu se mohou zúčastnit všechny dívky a ženy od 13 do 21 let, které měří nejméně 170 cm. Silnější pohlaví pak mohou reprezentovat chlapci a mužové od 15 do 23 let, kteří měří nejméně 183 cm. Na všechny čeká dotazník, musí absolvovat vstupní pohovor a měření. Vybraní adepti postoupí do semifinále. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 37. ročník světového finále Elite Model Look.

Podle expertů má největší potenciál dívka, z níž je cítit charisma a energie. Z hlediska vizáže se nikomu do paušalizace nechce, ale z pohledu laika lze říci, že se vždy spíše jedná o dívky na první pohled nevýrazné až mdlé. Když byste je potkali na ulici, těžko byste odhadli, že právě míjíte budoucí topmodelku.

A proč zrovna budoucí? Přestože vítězku celostátního kola společnost vyšle na mezinárodní soutěž, ale stejně tak pracuje i s ostatními finalistkami, aby nejméně po dobu několika měsíců sbírali zkušenosti na tuzemských molech a až poté se vrhli do showbyznysu celosvětového.

Pokud modelka prorazí a uspěje ve velké konkurenci, má téměř vyhráno. Za slovem téměř se ale skrývají týdny, měsíce a roky strávené cestováním a samotou. V branži sotva modelky najdou skutečnou kamarádku, a tak nezbývá, než se s ostrými lokty protloukat sama. To ale skousne a dokáže skutečně jen málokterá.

catwalk-1840941_1920 (2)

Doplňky, kterou se budou na casting hodit:

Náušnice klasické kruhy – náušnice, které nikdy nevyjdou z módy a skvěle se hodí ke každému outfitu

Náušnice playboyky – sexy pecičky do ouška nenechají nikoho na pochybách, že žena, co je nosí, je „kus“

Keramický prsten se zirkony – moderní šperk, který ocení všechny mladé slečny. Bude je zdobit v každé situaci a určitě přinese štěstí

Amulet řetízek s přívěskem – nekonvenční, velmi osobitý a výrazný šperk jistě nezůstane u poroty bez povšimnutí

Náramek z pravé kůže ŠÍP – tento náramek musíte mít! Potkala se v něm extravagance s elegancí a noblesou

woman-1439909_1920 (2)