NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Soudný den přijde, vesmír zanikne

Den, kdy se nikdo neprobudí? Zdali je reálná hrozba apokalypsy, alias konce světa, rozděluje vědecký svět na dva nesmiřitelné tábory. Jedni tvrdí, že jde o fanatické náboženské teorie, mající populaci zastrašit, druzí vidí nebezpečí ve fenoménech, jako jsou padající asteroidy, mutující viry nebo explozivní vesmír.

Konec světa může nastat kdykoliv. Podle vědců z jihodánské univerzity může být příčinou kolaps vesmírných částic, které změní svou hmotnost a dojde k jejich seskupování do superhmoty. Zánik našeho vesmíru by mohl odstartovat higgsův boson, částice, která má přezdívku „boží“ a udává hmotnost veškeré tamější hmotě. Síla, která se přestavbou uvolní, začne produkovat negativní energii, která se bude rozpínat tak dlouho, dokud nepohltí vesmír, tak jak ho známe, až do jedné velké prázdnoty.

universe-1044107_960_720

Odhady v datu, kdy může ke kolapsu dojít, se různí. Pesimisté tvrdí, že proces přeměny už pomalu začal, optimisté přispěchali s odhadem 10139 , neboli deset na stotřicetdevátou, což je jednička a za ní 139 nul. Soudného dne se tak s největší pravděpodobností nikdo z nás nedožije.

Hrozba vesmírné prázdnoty nechť je varováním pro všechny marnotratníky, kteří dosud nevnímají, že dobu našemu životu určenou, není dobré promarnit, poněvadž žádný okamžik, který prožijeme, se nikdy více nevrátí. Aby vám čas i život ubíhal jen tím správným směrem, pomohou poměřit LUXUSNÍ SMARTWATCH HODINKY.

Prestižní časoměřič se těší nesmrtelnému designu takzvaných „cibulí“ v kombinaci s nejmodernějšími technologickými výdobytky. Bezpečnostní tvrzené sklo, chirurgická ocel a kožený řemínek dělá z hodinek praktický i odolný doplněk, který funguje na bázi bluetooth připojení.

universe-1351865_960_720

Co smartwatch umí?

• monitorovat srdeční funkce a fáze spánku

• měřit spálené kalorie, krokovat, zaznamenat historii pohybových aktivit

• Anti lost systems

• Možnost přehrávání hudby přes bluetooth

• Bluetooth notifikace z běžných sociálních sítí a messengerů

• rozsah paměti 32M + 32M

 

S hodinkami těchto kvalit snadno dojdeme k citovému rozpoložení, že na světě je krásně a každou sekundu stojí za to naplno a ve štěstí prožít.