NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Smrtí to nekončí; MOZEK lze vzkřísit!

Že není mozek jako mozek? Chyba lávky. Od pohledu jsou prý všechny stejné. Vizuálně se mozek génia od slaboduchého nijak neliší. Svědectví o tom podávají kapacity z oboru neurochirurgie. Představa, že mozkové tkáně nadprůměrně inteligentního člověka mají jiný tvar a proporce, je lidově řečeno nesmysl.

Mozek jako řídící centrum těla nás drží v sladké nevědomosti. Funguje automaticky a nezatěžuje nás se svou jedinečnou funkčností. Má tisíce úkolů, jak řídit lidský metabolismus, programovat srdce, uhlídat hladiny minerálů, cukrů, budit nás ráno ze snů, řídit naše libido, zaručit, aby byl člověk člověkem. Pouhou desetinu jeho funkcí člověk vnímá rozumem.

artificial-intelligence-4389372_960_720

Mezi nebem a zemí

Mozek prý pracuje ještě několik minut po smrti. Neurochirurgové jsou sice skeptičtí k tomu, že by existoval „život po životě“, nejnovější studie ale potvrzují, že člověk si své umírání uvědomuje a může poté, co přestalo bít jeho srdce vnímat slova lékaře, který ho prohlašuje za mrtvého.

Smrt není konkrétní okamžik, ale systematický proces, při němž selhávají plíce, srdce a posléze mozek. Mozek je ale jako náročný „pacient“, který se jen tak nevzdává. Podle posledních pokusů s prasečími mozky, lze zvrátit dogma, že zamezení přísunu kyslíku znamená nutnou a nezvratnou cestu ke smrti organismu.

 

Revoluční BrainEx

Vědci z Yale University prokázali, že z mozku prasat je možné získat živé buňky poměrně dlouho po jeho smrti. Zjistili, že mrtvý mozek je v podstatě možné oživit. Pozitivní pokusy se staly revolucí v medicínském balancování na hranici života a smrti. Díky unikátnímu systém BrainEx, se podařilo zachovat struktury tkáně a buněk mozku, reakci gliových buněk a mozkových cév. Byl prokázán aktivní globální metabolismus i spontánní synaptická aktivita.

Mozek má mnohem větší kapacitu k obnově svých funkcí, než jsme si doposud mysleli, čehož lze využít v léčbě mrtvice nebo jiných degenerativních procesů. Pokud medicínská etika časem dovolí, může se stát, že jednou budou lidé opravdu „vstávat z mrtvých“.

brain-770044_960_720

Naděje pro nemocné a umírající:

Růženec ze skleněných mačkaných perlí – křesťanský symbol modlitby, která je útěchou pro těže nemocné a umírající drží ve víře, že jednou dojdou vzkříšení

Řetízek s přívěskem Panny Marie – medailonek bohorodičky je nejžádanějším symbolem náboženské tematiky. Ochrana Panny Marie dokázala vyprosit nejeden zázrak

Náhrdelník - ukřižovaný Ježíš z chirurgické oceli – Ježíš Nazaretský byl podle křesťanské nauky první a zatím jediným člověkem, který vstal z mrtvých. Dva tisíce let čeká lidstvo na obdobný zázrak.