NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Slavná tenistka bude maminkou

Ona nedávno skončila s tenisem, on se vrátil z Kanady a rozvádí se. V minulých dnech do světa vypustili novinku, že na Vánoce budou tři. Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec čekají prvního potomka.

Láska jako hrom. Mediálně propíraný vztah krásné tenistky a hokejisty, jenž byl toho času oficiálně ženat se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, neměl od začátku na růžích ustláno. Bulvár si na románku, který měl zničit rodinné štěstí rodinky žijící dočasně v Kanadě, pěkně zgustl. Teď se karta obrací a škarohlídi vzali nový vztah na milost. Jak by také ne, na cestě je dítě.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec o svém společném životě otevřeně promluvili pro magazín MF Dnes. Z rozhovoru vyplynulo, že tenistka je už nějaký ten pátek těhotná a v požehnaném stavu odehrála své poslední turnaje v profesionální kariéře. Těhotenství bylo plánované a nic na tom nezmění ani skutečnost, že budoucí otec je ještě ženatý jinde. „Děti mám rád a nemůžu přestat žít jen kvůli tomu, že ještě oficiálně neskončilo něco, co už stejně nefungovalo,“ sdělil Plekanec.

61276400_2231161526953483_6941507653960990720_n

Sportovní pár popírá, že by Tomáš odešel od rodiny a táhl to s Lucií tři roky. Znali se sice od vidění již dřív, ale jiskra přeskočila až vloni v létě, když Lucie pořádala na Pálavě ve sklípku sešlost pro své kamarády a známé. Rok s rokem se sešel a ze zalíbení je plnohodnotný vztah a miminko na cestě. „V žádném případě to není tak, že s Luckou zakládám novou rodinu a starou opouštím. Manželství nevyšlo, to se stává. A než mít jednu rodinu, kde to neklape, je přece lepší vytvořit novou, funkční,“ uvedl pro Magazín Dnes Plekanec.

Miminko se má narodit na sklonku roku. „Když jsem skončila s tenisovou kariérou, napadlo mě, jestli ještě zažiji takovou radost jako při sportovních vítězstvích. Teď už vím, že v životě existuje daleko větší radost a v dnešní době to vnímám i jako velký dar! Čekáme miminko a velmi se na nový přírůstek do rodiny těšíme! Ten moment, kdy člověk vidí ťukat srdíčko toho malého na ultrazvuku, je asi nejkrásnější pocit v životě! Jsme rádi, že se naše rodina rozrůstá a věřím, že budeme šťastní,“ dodala Šafářová na sociálních sítích.

(foto: Instagram, Facebook)

64578981_2273881916014777_5824781741428047872_n

Tomáš PLEKANEC s Lucií ŠAFÁŘOVOU podpořil nadační fond Radost dětem, který pomáhá dětem s vážným onemocněním nebo dětem z dětských domovů.

 

Každý nový život si zaslouží být obdarován. Máme pro vás tipy na dárky do kolébky:

Řetízek s přívěskem vážky – decentní šperk, který je svou povahou přímo stvořený jako prezent. Díky volbě barvy se hodí pro holky i pro kluky. Bižuterie s povrchovou úpravou rhodiem je hypoalergenní.

Řetízek s přívěskem srdce – unisex designový skvost nemá z hlediska vzhledu konkurenci. Potěší každého i po mnoha měsících a letech užívání.

Dámské náušnice ve tvaru dvojitého srdce – pecičky na šroubek se budou v ouškách vyjímat naprosto skvěle. Lehký kovový materiál je příjemný na nošení a vzhledově jsou náušničky absolutně nesmrtelným doplňkem

Dámské náušnice ve tvaru vločky – dokonalý nápad pro malou princeznu. Široko daleko nenajdete originálnější ozdoby ušních boltců.

Dámský kuličkový náramek s přívěskem delfína – krása pro krásu. Originální bižu-šperk přitáhne pozornost naprosto všech.

58594621_2375891772475626_7419224745897361408_n

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!