NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Romance skončila happyendem

Svatba, jako z červené knihovny. Kdo by si před lety vsadil, že se spolu hvězdný pár - moderátorka Adéla Gondíková a herec Jiří Langmajer – dostane až před oddávajícího úředníka a promění svůj vztah v oficiální manželství, byl by dneska boháčem. Celebrity se svatbou překvapili i největší optimisty a volnomyšlenkáře. Adéle se podařilo oficiálně „klofnout“ neobletovanějšího svůdníka žen jedné generace.

Svatba proběhla v areálu ve sportklubu v Kostelci u Křížků první červencovou sobotu v pozdní odpoledne. Ačkoliv byla pozvánka zahalena tajemstvím a provázely jí od samého počátku spekulace, nakonec neformálnímu obřadu a následné velkolepé party přihlíželo na tři sta hostů. Byl to jeden velký mejdan, který zakončil koncert skupiny J.A.R.

66050892_2733881373306546_1245796787948617728_n

Už o dva dny dříve, než si pár milenci řekli své ANO, se moderátorka nechala zvěčnit v luxusním pražském svatebním centru, kde si vybírala svatební šaty. Šuškanda hovořila o tom, že se skutečně schyluje k obřadu, mediálně ale bylo prezentováno, že jsou předsvatební přípravy pouze propracovaným public relations. Ještě den před obřadem mlžil i samotný ženich, který se chystá natočit pokračování kultovního filmu Copak je to za vojáka.

Svatební ceremoniál měl nekonvenční formát. Po krátkém obřadu v exteriérech sportklubu, stíněnými slunečníky, kam nevěsta sešla po točitém kovovém schodišti, proběhla hostina. Snoubenci si mimo jiné spolu zapěli píseň z pohádky Šíleně smutná princezna, zahráli si na vojáky, smáli se a živě konverzovali s pozvanými hosty. Vrcholem jejich dne byl pak koncert na zelené louce.

Nevěsta si pro svůj velký den vybrala dlouhé úzké krajkové šaty s velkým rozparkem vpředu a hlubokým véčkovým dekoltem na hrudi i na zádech. Šaty obkreslovaly její úzkou siluetu a působily velmi decentně. Vlasový styling se obešel bez závoje i fascinátoru, účes byl formulován z lehce navlněných vlasů sepnutých do květinové ozdoby. Nevěsta s ruce držela dokulata vázanou kytici z růžových a žlutých růží, doplněných zelenými a bílými prvky.

66653630_763253917405869_3378749728362594304_n

Ženich pro svůj svatební den zvolil slušivý ležérní modrý oblek, světlou košili i světlou kravatu. Krátce po obřadu se ale rychle převlékl do rozhalené košile a kraťasů. Uvolněný outfit převlékla i nevěsta. After party absolvovala v starorůžových šatech s netopýřími rukávy. Komplexně vzato si novomanželé s přísnou etikou rozhodně nelámali hlavu a udělali dobře. Veselku si náležitě užili. Pro oba aktéry jde o druhé manželství.

(foto: facebook, instagram)

 

Tipy na krásné snubní prsteny:

Prsten z pískované oceli se zirkonem – nevšední kombinace snubáku i zásnubáku 2in1, masivní zdobný element nadchne nejen samotné snoubence, ale i celé okolí

Stříbrnozlatý prsten Twisted se zirkonem – elegance, která nikdy nezevšední, elipsovitý tvar kombinace zlata a stříbra působí orientálně a originálně

Snubní prsten Clasic – v jednoduchosti je krása, hladký, lesklý „ring“ nikdy nevyjde z módy

Snubní prsten CIK-CAK – originální kovorytba se bude líbit náročnějším fajšmekrům, kteří mají vkus a smysl pro „vyšší level“

Snubní prsten STRIPS – TOP mezi snubními prsteny, který je zárukou luxusu a prestižnosti