NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Rande za žvanec? Foodie call!

Legrace nebo zcela vážná věc? Vědci z univerzity Azusa Pacific v Kalifornii přišly s šokujícím objevem, že ženy chodí randit kvůli tomu, aby se zadarmo najedly. Nevěříte? Vskutku, jde o nový doložený poznatek.

Ty tam jsou doby, kdy muže a ženy spalovala na schůzce nehynoucí vášeň a hormonální pud velel, aby spolu skončili v posteli. Rande dnešních singles je jiné, začíná a končí při jídle.

couple-1236137_960_720

Že láska prochází žaludkem sice my v Česku víme už dlouho, ale vždy se jednalo o ryze mužský pohled na věc. Pánové si pro svůj život vybírali dámy, které se uměly v kuchyni ohánět. Dnes se karta obrací. Ne že by ženy byly nemajetné, neschopné si uvařit nebo dokonce trpěly nouzí a hladem, jsou pouze mlsné a rády se nechají zvát mužem.

Časy emancipace, kdy ženy striktně odmítaly, aby za ně v restauraci platil útratu muž, jsou přežité. Něžné pohlaví se nejenže nechá do restaurace rádo pozvat, ale prožije tam extra gurmánský zážitek, za který partner nemálo zaplatí. Až třetina všech oslovených žen přiznala, že rande s konkrétním muže podstoupila jen za účelem, aby se zadarmo dobře a dosytosti najedly. Nestandardní a zcela vypočítavé chování nese název foodie call.

Odhalit předem záměr nacpat se na partnerův účet je prakticky nemožné. Nechat za sebe na první schůzce zaplatit ženu, je eticky nepřijatelné a ke druhé schůze, na které je možno očekávat, že se v placení vystřídáte, už patrně nedojde. Foodcallerky jsou vynalézavé, přelétavé a využívají intuici k tomu, aby nebyly odhaleny a ztrapněny.

salmon-1312372_960_720

Pakliže vás čeká rande naslepo, použijte lest, která vám pomůže odhalit, zdali jste se nestali obětí cílené „vyjídačky.“ Obdarujte svou randící partnerku chakrovým náramkem a čekejte na reakci. V případě, že budete s věcnou pozorností okamžitě odmítnuti, zbystřete všechny své smysly. Foodcallerky se totiž rády zadarmo nají, ale osobní dárek, znamenající předzvěst závazku, si vzít nechtějí.

Chystáte se na normální rande?

Máte pro vás tipy, čím udělat partnerce radost. Maličkosti – za pár kaček:

Provázkový Chakra náramek – sedm barevných korálků uvnitř provázkového náramku plně ovlivní náš život. Probouzí naši energii, naše sny a naše emoce. Přesně podle harmonické východní filozofie

Náramek z lávových kamenů Multi colour - ručně vyrobený náramek z lávových kamenů doplněn o barvené přírodní kameny, které Vás budou celý den zásobovat pozitivní energií. Velmi pozitivní doplněk, kterým nepohrdne žádná moderní žena

Pletený náramek se sovičkou a srdcem – čtyřnásobná krása – novinka, která z každé ženy udělá bohyni moudrosti, lásky, věčného mládí a nekonečného pochopení. Tato žena se stane alfou a omegou veškerého žití.

cuisine-2248567_960_720