NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

První sedmerčata na světě promovala

Čtyři kluci a tři děvčata se před 21 lety narodili v americké Iowě jako vůbec první sedmerčata na světě. Rodiče Bobbi a Kenny již vychovávali jednu dceru a chtěli pro ni ještě sourozence. Poněvadž se jim nedařilo otěhotnět přirozenou cestou, podstoupili IVF. Počítali přitom s variantou, že se po umělém oplodnění mohou narodit děti dvě, maximálně tři. Ale sedm?

Lékaři jim radili potrat

Šok pro rodiče, ale i lékaře, kteří sedm tepajících srdíček viděli na ultrazvuku. Nastávající mamince radili nekompromisně uměle přerušit těhotenství. Doposud nebylo v odborných kruzích zaznamenáno, že by v rámci jednoho těhotenství matka odnosila a porodila sedm zdravých, vitálních dětí. Bobbi ale odmítla a dobře udělala. Těhotenství naštěstí probíhalo bez komplikací. Během porodu na sále zasahovalo 40 specialistů, jež dohlédli na to, aby vše dobře dopadlo. Děti se sice narodily o 9 týdnů dřív, ale byly zdravé, rychle přibíraly a brzy, coby nedonošené, dohnaly své donošené souputníky.

SnAmka7

Americký sen

To nejhorší ale čekalo rodiče doma. Záhy zjistili, že starost o sedm nemluvňat, není procházka růžovým sadem. Každý den museli naplnit 42 flašek s umělou mléčnou stravou a vyměnit nejméně 52 plen. To by ale nebyla Amerika, kdyby celý příběh neskončil happyendem. Na pomoc přispěchaly neziskové organizace, který rodině darovaly pleny na dva roky dopředu. Další pomoc přišla v podobě darované kojenecké stravy a dokonce rodina získala nový větší dům. Ani zde štědrost iowských spoluobčanů neskončila, neboť vícerčata měla garantováno vysokoškolské vzdělání zdarma, čehož využila a právě v těchto dnech všech sedm sourozenců získalo diplom.

Tip na dárek do kolébky

Řetízek s přívěskem ,,Mamma team“ - písmenkový šperk je jasnou volbou pro ty, kteří smýšlí prorodinně a chtějí, aby jejich děti měly vzpomínku na to, že byly, jsou a budoou s mamkou ti největší parťáci

Tip na dárek k promoci

pro ženu Souprava šperků „Omamné oko“ - nádherná kazetka nepřehlédnutelných zirkonů: řetízek + náušnice = dárek k nezaplacení, navždy bude své nositelce připomínat tento slavný den

pro muže Masivní náramek z chirurgické oceli – okouzlující stříbrný doplněk na zápěstí nezůstane nepovšimnut. Hodí se ke každému muži, který se nestydí ukázat svoje ruce.

1563548182

foto: youtube