NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Pro nejkrásnější nevěstu na světě!

O tom, že jsou ženy od přírody marnivé, není žádný pochyb. Odmala si hrají na princezny, v průběhu dospívání se pitvoří jako modelky a na prahu dospělosti už přemýšlí nad vdavkami. I když mnohdy mlží a upejpají se, že pod čepec nespěchají a budou klidně navěky žít na hromádce, uvnitř svého srdce už slyší svatební zvony znít. Stát se nevěstou s vlečkou a závojem je snem každé slečny.

bride-894871_960_720

Přípravy na svatbu jsou během na dlouhou trať. Veselka stojí nejen hodně peněz, ale znamená i moře starostí. Den „D“, na který ve svém životě mladý pár nikdy nezapomene, musí být naplánován do posledního detailu. Měsíce předem se řeší výběr místa, styl obřadu, druh hostiny, seznam zvaných hostů, ale především šaty a šperky nevěsty. Nic neponechat náhodě, shodují se odborníci ve svatebních agenturách i sňatkoví koordinátoři. Mezi první a nejradostnější povinnosti patří výběr róby a její doplňky. Od stylu a barvy oblečení se pak odvíjí všechno ostatní.

Jako vše, i svatby podléhají módním vlnám a trendům. Před dvaceti lety letěly řasené šaty s volánky a nevěsty byly zdobené jako „cukrlátka“, před deseti lety byly IN úzké siluety a odhalená ramena s šaty na ramínka, styl posledních let se opírá o živůtky a korzety. Jediné, co se nemění, jsou tradiční doplňkové zvyklosti. Podle legendy má mít každá nevěsta něco starého, něco nového, něco půjčeného, něco darovaného a něco modrého.

wedding-846923_960_720

NA VAŠÍ SVATBĚ NESMÍ CHYBĚT:

NĚCO STARÉHO - Stará věc v rukou nevěsty znamená vyznávat rodinné hodnoty a pokračovat svým životním stylem v duchu tradic. Nevěsta by měla z rukou maminky nebo babičky obdržet prstýnek, který opět po letech daruje své dceři či vnučce. Tohle splňuje DÁMSKÝ PRSTEN Z MOTIVEM RŮŽE, který se stane vaším rodinným klenotem.

NĚCO NOVÉHO – Náušnice podle vzoru britské vévodkyně Kate Midletton NÁUŠNICE ROUND CUTE BY dostupné v šesti barvách, jsou ikonou ženskosti a urozenosti. Kruhový půdorys - s dominantním zirkonem, zdobeným kol dokola čirými krystalky - bude slušet ženám něžným, stejně jako sebevědomým. Něco nového na těle nevěsty symbolizuje nový začátek, naději a víru, že se před ní otevírá nový život.

NĚCO PŮJČENÉHO – Ideálně se hodí srdíčkový NÁRAMEK SE ZIRKONY VE TVARU SRDCE GOLD, zapůjčený od své nejlepší kamarádky. Obvod šperku tvoří 14 zirkonů s přívěskem srdíčka. Na ruce působí nerušeně a decentně. V bílé nebo růžové barvě skvěle zalichotí každé nevěstě. Dodržení tradice s půjčenou věcí nevěstě zaručí mít v novém životě hodně štěstí.

NĚCO DAROVANÉHO – Darovanému koňovi na zuby nehleď, říká staré přísloví. To ale neplatí o prezentech, které mají nevěstu potěšit. Je nepsaným pravidlem, že budoucí manželce bývá do střevíčku vkládána imitace mince. Ta má mladé paní zaručit blahobyt a bohatství. ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM S HOLOGRAMEM bude tím pravým ořechovým.

NĚCO MODRÉHO - Modrá je symbolem čistoty, věrnosti a nevinnosti. Modrá nevěstě prostě nesmí chybět, zároveň však nesmí narušit ráz celkový ráz bílých šatů a design svatební kytice. Někdy se tato barva spojuje s Pannou Marií a lze ji vkusně implementovat pomocí medailonku. ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM PANNY MARIE se stane cudnou dekorací, který novomanželku úplně rozzáří.

pexels-photo-247958

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!