NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Prázdniny se zlomily vejpůl

Už je to tak. Kalendář není lhář a to, co se ještě nedávno jevilo jako osm týdnů bezrežimního volna (které mnohdy udělalo znatelné vrásky na čele rodičů), pomalu, ale jistě směřuje ke svému vrcholu. Doba nenuceného nicnedělání je především výsadou studentů, bravurně polenošit a užít si letních radovánek ale umí i dospělí.

pretty-woman-1509956_960_720

Že jste to ještě nestihli? Poradíme, kam zakufrovat:

  1. Last minut u moře se těší stále větší oblibě. Zájezdy na poslední chvíli, které jsou vítané pro své levné pořízení, trhají rekordy v prodeji. Při troše štěstí lze pořídit luxusní zájezd all inclusive za základní cenu pobytu bez jídla. Zajet do teplých krajů na starém kontinentu je optimální v období do června do poloviny října. Do oblasti severní Afriky a exotiky lze cestovat bez obav celoročně.

  2. S vodáky na vodu. Jet takzvaně na vodu bývalo kdysi běžnou letní aktivitou dospívajících. Snad není v Česku člověka, který by někdy nebyl zadákem nebo háčkem. Dnes je vodní turistika v kurzu zejména u argoticky laděných skupin, pro něž jsou dny strávené v kajaku, kánoi, pramici nebo na raftu životní styl.

  3. Projděte se po obloze. Hory zážitků, hlava v oblacích. 1116 metrů nad mořem zaručí úchvatný zážitek, na který do smrti nezapomenete. Gigantická plejáda dobrodružství a zábavy na své návštěvníky čeká na Dolní Moravě pod Kralickém Sněžníkem.

  4. Je libo retro pionýrák? Pionýrské tábory sice v reálu nenajdeme, nostalgickou epochu ale stejně úspěšně navodí tábory skautské, indiánské nebo stanování malých zálesáků. Dny i noci ve stanu s podsadou, ranní rozcvičkou, táborákem a večerkou se tak intenzivně zapíšou do srdce člověka, že po letním táboření zatouží i ve zralém věku.

  5. Slavnosti dožínek. Specialitou amfiteátrových slavností jsou oslavy takzvaných dožatých, tudíž sklizně úrody, jež je zárukou hojnosti pro nastávající období. Dožínky jsou vyhledávané pro svou pohostinnost a kulturní program, který nasytí a pobaví celé rodiny.

  6. Letní kino. Málem zapomenutý způsob, jak zhlédnout film na lavičce pod dekou s pivem nebo svařáčkem v ruce. Filmová produkce na velkém bílém plátně pod širou oblohou zažívá svoji renesanci po letech, kdy se do kina chodilo málo.

  7. Trnkobraní. Do švestek, do švestek... Festivalové šílenství nekončí ani na sklonku prázdnin. Od 16.8. začíná to nejznámější – Vizovické.

legs-434918_960_720

Stihnout vše patrně není v možnostech běžného smrtelníka, ale vybrat si a vytvořit den „Dé“ podle svých představ, zvládnete jistojistě. Aby vám čas férově utíkal a ani minuta nepřišla nazmar, pomohou Chytré hodinky V8 s kamerou. Nenucený design, hliníkové exolované tělo, micro SIM karta a kamera jsou hlavními devízami těchto moderních hodinek. Software je plně kompatibilní s Android 4,4+ a přístroj ovládá funkčnost SMS, MP3,4, pedometru a notifikací veškerých sociálních sítí.

Ještě o level výš jsou pak Luxusní Smartwach hodinky z oceli a kůže. Mezi přednosti hodinek, jež vynikají stylovou vizualizací, patří monitor srdečních funkcí, krokoměr, měřič spálených kalorií, monitor kvality spánku, Anti lost systems, možnost přehrávání hudby přes bluetooth, notifikace z běžných sociálních sítí a messengerů. Hodinky nevyužívají aplikaci, fungují pouze přes bluetooth připojení.