NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ :)

Ochraňte svůj telefon a buďte přitom styloví!

Nejvěrnější každodenní společník? Nejlepší přítel do nepohody, který zažene nudu a je komunikačně užitečný? Bez mobilu jako byste nebyli, jako byste nežili. Mobilní telefony nastartovaly takzvanou druhou průmyslovou revoluci. Svým významem sice nepředčí tu první, evolučně však mění historii. Už nikdy nic nebude jako dřív.

 y1

Přestože jsou telefony „do ruky a do kabelky“ technologicky koncipovány jako nesmrtelné, konstrukční Achillovou patou je křehkost jejich software. Ještě žádný vědec na světě nedokázal tuto slabost vyřešit. Pád z výšky dokáže v sebelepším přístroji napáchat nedozírné škody. Nutno podotknout, že na nehody z nešikovnosti se nevztahují záruky a v reklamačních řízeních člověk absolutně neobstojí.

 y5

Drcnutí, neopatrná manipulace či chvilka nepozornosti. Ruka se nám vyšmikne a telefon je na zemi jedna dvě. Jediným způsobem, jak zabránit následkům z pádu, které mohou být pro přístroj fatální, je pořídit svému mobilnímu „příteli“ kvalitní ochranu.

 

Proč nosit mobilní telefon v obalu?

 

Význam krytů a pouzder pro mobilní telefony bývá často bagatelizován. Uživatelé často argumentují, že přídavný obal ubere jejich přístroji na kráse. Před deseti lety bychom řekli, na každém šprochu, pravdy je trochu. V dnešní době jsou obavy naštěstí zcela liché. Pouzdra a kryty oplývají moderním designem a úžasnými bezpečnostními vlastnostmi, které mají v první řadě za úkol tlumit náraz.

 y4

Nosit mobil v ochranném obalu se jednoznačně vyplatí. Klasická pouzdra se zavěšují za opasek, telefon se do nich umisťuje vrchem a jsou významným pomocníkem v eliminaci prachu. Vyšším levelem jsou flipová pouzdra, do nichž lze telefon přilepit nebo přicvaknout. Bývají vyrobena z kůže nebo syntetické látky. Třetím způsobem ochrany jsou zadní kryty. Bývají vyrobené z tvrzeného plastu, jsou pogumované a jejich ochrana se násobí díky protiskluzovému povrchu. Na telefon se jednoduše nacvaknou a v případě kolize působí jako tlumič. Velmi flexibilní jsou pak pouzdra silikonová a kryty z termoplastické polyuretanu (TPU). Jsou lehce aplikovatelná a odolná proti prasknutí.

 y2

Mezi nejprodávanější příslušenství patří ultratenký zadní kryt pro Samsung, jenž je vyroben z tvrzeného plastu a nabízen ve třech barvách. Svým vzhledem oživí i starší model, na kterém jsou patrny první stopy opotřebení při delším užívání. V rukou dámy se bude velmi elegantně vyjímat lesklý kryt silikonový, který je velmi vzhledný, snadno ohebný a disponuje příjemným stojánkem. Za zmíňku jistě stojí i pevný zadní kryt se 360° stojánkem a magnetem pro Huawei, jenž je vyhledáván pro své protiskluzové vlastnosti a funkčnost otáčení v horizontální i vertikální poloze. Nepřehlédnutelný je pak army styl. Army pevný zadní kryt pro Honor nadchne svou praktičnostní. Je vyroben z plastu a pružného gelu a svou vizáží je zcela nadčasový. Není pochyb, že jeho nositel je člověk bez konvencí, který se nezalekne žádné výzvy.

Pořídit vhodné doplňky pro mobilní telefon je investicí, které nebudete nikdy litovat.

 y3

Celou nabídku krytů pro telefony naleznete zde: Ochranné kryty

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!