NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Oblékněte podzimní kůži

 

Připomínat že nastal čas podzimu a je nutné přidat na sebe pár svršků, je asi zhola zbytečné. Možná však oceníte tip na to, jak a co si v tomto čase obléknout. Sám nadpis napovídá, čemu se budeme věnovat. Ano, půjde o kůži, oblečení, obuv nebo doplňky z ní vyrobené. Ona totiž kůže nikdy nebude takzvaně out. Oděvy a další módní zboží z kůže jsou již roky populární nejen pro jejich elegantní vzhled ale hlavně pro jejich vysokou kvalitu, výdrž, prodyšnost a trvanlivost.

 Rozeznat kůži pravou, vepřovou, skopovou nebo hovězí od koženky, moderně nazývané eko kůže, může být leckdy, při použití dnešních nejmodernějších technologií její výroby, dost složité. Při zkoumání zblízka samozřejmě rozdíl poznáme, ale rozhodně jej zpozorujeme při samotném nošení. Co se komfortu při nošení týče, je pravá kůže nenahraditelná. Od výrobků z koženky se nedá očekávat ani takové pohodlí a už vůbec ne, že vám budou sloužit i několik sezon, proto se do pravé kůže vyplatí investovat trochu více prostředků. Příroda má zkrátka svoje materiály vymyšlené geniálně.

Všimli jste si, jak je kožené oblečení nadčasové?

 

 Podívejte se například na filmy staré dvacet, třicet a klidně i více let. Jedno je, v jaké zemi se děj odehrává, pokud není vyloženě na písčité pláži, kde bychom asi kožené oděvy hledali marně, rozhodně tam nějaké gentlemany v kůži najdete. S koženou obuví je to stejné. Kožené boty jsou v pánském botníku samozřejmostí a je dobré, když to nejsou jen jedny mokasíny. Do společnosti je vhodné si vyjít například i v polobotkách, které dnes nemusí být jen v tradiční, hnědé barvě kůže ale třeba i v modré nebo vínové, i když právě světle hnědá, lesklá kůže v kombinaci s výrazně modrým oděvem je velkým sezónním hitem.  

 Fantazii se meze nekladou, ale nic se nesmí přehánět a člověk by měl projevit alespoň minimální vkus. To platí při oblékání čehokoliv a s kůží dvojnásobně. Když to přeženete a budete „kožení“ od hlavy až k patě, lehce si vás kolemjdoucí spletou s pravidelným návštěvníkem sado-maso podniků nebo vášnivým motorkářem. Vhodné je tedy kombinovat podle příležitosti a vyplatí se dodržovat jednoduché pravidlo maximálně tří kožených částí oděvů nebo doplňků najednou. Doplňky se rozumí například, batoh, příruční taška na doklady či kufr. Hodně decentní parády ale udělá například i kvalitní kožený řemínek k hodinkám a samozřejmě opasek.

 Kůže je vděčný materiál prověřený samotnou přírodou a vhodný ke každé příležitosti. Její vhodnou volbou rozhodně zapůsobíte na své okolí a v kombinaci s vybraným chováním z vás udělá pravého gentlemana.