NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Nonstop hlídačka, která se neomrzí

Jak mít svoje děti pod kontrolou a nezbláznit se z toho? Zapeklitá otázka pro každou maminku, jako pomyslnou „kvočnu“, která by chtěla při hrozícím nebezpečí své děti skrýt pod svoje křídla a vyvarovat je všem nástrahám a léčkám, jež na ně v životě čekají. Trochu utopie, viďte? Ne vždy může mamka podat svou pomocnou ruku, přispěchat, helfnout a vyřešit nepříjemnou situaci. Ne že by nechtěla, jen to prostě neví. To se ale může záhy změnit.

family-3817045_960_720

Babysitting má útrum!

On-line hlídací monitoring má pozitivní ohlas. První vlaštovkou, coby přelomovou inovací, byly krabičky zvané babysitting. Užívaly se u miminek a velmi malých dětí, které sledovaly po dobu spánku. Nejprve uměly přenášet zvuk, později se přidal i přenos vizuální, takže maminka v dosahu slyšela, zda dítě nepláče a navíc viděla, v jaké se nachází poloze. Revoluční výrobek, který výrazně ulehčil starost o děti.

Mobil se (ne-)osvědčil?

Dalším poměrně zdařilým projektem, jak mít v merku vlastní ratolesti, je sledování GPS údajů o aktuální poloze skrze mobil. Skvělý nápad, příjemné provedení – kdo, kdy, kde je – ale ani zde nemůže být řeč o tom, že by byl rodičovský klid stoprocentní. Selhává tu lidský faktor. Dětská roztržitost, zapomnětlivost a někdy i záměrná ignorace jsou příčinou, že mobilní přístroj nemusí být svému uživateli fyzicky přítomen, což znamená, že je v danou dobu schválně či neúmyslně odložen. A „namydlenému“ rodiči zbývají jen oči pro pláč.

surprised-1327192_960_720

Smart watch na děti vyzraje

Ani zde však snaha vývojářů nekončí. Aktivní pohyb s GPS lokátorem umí zachytit i SMART WATCH HODINKY Q5 S GPS. Děti je milují. Chytrý přístroj, pojmenovaný HLÍDACÍ HODINKY, si ráno pevně nasadí na zápěstí a sundají jej až s příchodem večera. Garantujeme, že si svého „příručního parťáka“ okamžitě oblíbí a budou s ním chtít i spávat, protože kromě ukazatele času je obdařen funkcemi obdobnými jako mobilní telefon – dokáže volat a posílat hlasové nebo textové zprávy.

Pomoc k nezaplacení

Rodiče dětí i dorostu si nemohou vynachválit možnost sledovat on-line jejich aktuální polohu. Vědí, kde se jejich potomek zrovna nachází, dokáží s předstihem identifikovat případné rizikové prostředí a v okamžiku reálného nebezpečí mohou dítěti sami zavolat nebo jej vybídnout k promptnímu zavolání pomoci. Tu zajistí SOS tlačítko, které může být navázáno na záchranné složky integrovaného systému, policii nebo soukromá čísla rodiny.

491982_smart-watch-hodinky-q5-s-gps-6-barev-smw00025--barva-zelena-

Co hodinky mají a umí?

  1. Zaznamenat aktuální i dlouhodobou polohu

  2. Volat - funkce rychlého volání stisknutím jednoho tlačítka

  3. Přijímat a odesílat hlasové a textové zprávy

  4. SOS tlačítko pro přivolání pomoci - po stisknutí vyvolá tři vámi zvolená čísla

  5. Ovládání hodinek rodičem na dálku- jako rodič máte hodinky pod kontrolou díky mobilní aplikaci

  6. Slot na micro SIM kartu

  7. Monitoring historie trasy - ukládání historie pohybu

  8. Přehledný 0.96'' LCD displej- rozlišení 128 64 px

  9. Budík

  10. Časoměřič + kalendář

Multifunkční časoměřič Q5 je dostupný v šesti barvách. Obsahuje slot pro micro SIM kartu s GPS lokátorem, pro kterou je zapotřebí datový balíček cca 50 Mb/měsíc.