NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Nevěsta jako cukrkandl

Svatba v létě? ANO nebo NE?

Jedni jsou velcí příznivci sňatku pod širým nebem, kterému vládne azuro a celý slavný den je zalitý sluncem. Druzí nadšení mírní a varují před velkým horkem, které přináší svatebčanům spoustu omezení, únavy a možná i zdravotních komplikací. Pravda je taková, že prázdninové dny si cíleně vybírá stále více vdavekchtivých.

wedding-1754493_960_720

Letní počasí nabízí neopakovatelné scenerie, jako obřad u rybníku, after pool party u bazénu, romantickou projížďku na lodičkách nebo užití neformálního dress code lehkého outfitu. Žádné smokingy, usedlé kostýmy ani košile s vestičkami. Nevěsta to sfoukne v letních krajkových šatech, ženich si obřad střihne v casual šortkách a trikotu s kloboučkem na hlavě. Ano, i takto pohodově může obřad a následná hostina vypadat.

Freestylová varianta však může zaskočit starší členy rodiny, kteří jsou zvyklí na určité dekorum a tradiční zvyklosti. Je více než vhodné je na skutečnost, že svatba proběhne v takzvaném „letním režimu“, upozornit. Na pozvánku uveďte „dress code“ vhodný pro „summer days“. Pakliže pro vás horko pro vás nebude žádnou překážkou a letní scenerii si doslova vychutnáte, nezapomeňte přitom i na hosty, zejména z řad dětí a seniorů, kteří nemusí teplo dobře snášet. Zajistěte jim stín a dostatek tekutin.

woman-2609523_960_720

5 PÉ pro dokonalou letní veselku:

obřad naplánujte na ranní hodiny – vyvarujete se největšímu náporu horka

zbudujte diskrétní „fresh“ koutky s osvěžujícími ubrousky, ledovou tříští, vodou, zmrzlinou nebo aerosolním osvěžovačem

mějte k dispozici slunečníky do ruky nebo vějíře

pořiďte i do exteriéru mechanické ventilátory a větráky

na after party využijte bazén

love-1790142_960_720

Doplňky, které nesmí žádné NEVĚSTĚ (ani v létě) chybět:

zásnubní prstýnek se zirkonem

snubní prsten Scraped

set náušnic a řetízku se syntetickou perlou

náramek se zirkony ve tvaru srdce

people-2587456_960_720