NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Nerozbitný displej? Existuje!

OPATŘETE MOBIL TVRZENÝM SKLEM!

Dotykové mobilní telefony vedou žebříčky oblíbenosti v sekci elektroniky. Pomalu a jistě šlapou na paty počítačovým komponentům, tabletům a notebookům. Chytré smartphony jsou vynálezem, který překročil hranice stovky let nastoleného lidského chápání a plní veškerá očekávání i nejnáročnějšímu uživateli telekomunikační techniky. Idylka mívá dlouhé trvání v pouze v případě, že jste dostatečně chráněni před poškozením displeje.

Že to taky znáte? Telefon zazvoní. Muži ho ne a ne vyhrabat z kapsy u bundy, ženy pak marně loví v útrobách kabelky. Zpocené ruce, spěch a nervozita, kdo nám to volá, čí hovor bychom neradi prošvihli a problém je na světě. Přístroj, rozpláclý na zemi, vzbudí zmatek v našich mozkových buňkách, nadledvinky makají na plný plyn. Adrenalin, jak velké postižení bude a zda to vůbec rozchodí, je v daném okamžiku téměř nezměřitelný. Ve hře jsou data, vizitky, kontakty. S.O.S., spojení se světem v ohrožení...

m3

 

Právě displej bývá na mobilním telefonu to nejcennější a logicky vzato nejdražší při opravě. Oproti tlačítkové verzi, kde sloužil pouze jako  monitorovací prostor, má v případě chytrých telefonů funkci duální. Pouhé prasknutí skla, které je častým jevem byť při lehkém upadnutí, nepříjemně omezí funkčnost a pakliže je „pavouček“ přece jen větší, může dojít k totálnímu mobilblackoutu.

Jak předejít problémům?

Rychlým řešením je užití ochranné fólie, která se na originální sklo nalepí. Pomůže proti škrábancům a je prokazatelně účinná i jako částečná prevence proti prasknutí. Nezkušené může potrápit skrze tvořící se bublinky, jež vznikají neodbornou aplikací, zanáší se do nich prach a brání v kontaktu s dotykovou vrstvou.

 m1

Mnohem efektivnější je tvrzené sklo , které při běžném pádu na 99% garantuje, že díky uvolnění energie praskne namísto originálního displeje a samotný telefon zůstane bez poskvrny. Ochranná skla jsou esteticky velmi dobře vnímaná, nepůsobí rušivě a nezhoršují kvalitu smyslového vnímání pomocí zraku. Oproti fólii mají výhodu i v lepším kontaktním přenosu, což způsobuje přesnější a snadnější ovládání. Komplexně vzato, sklo oproti fólii vítězí jasným poměrem cena kontra kvalita.

Mezi nejprodávanější prvky na www.ziskoun.cz patří bezrámečkové tvrzené bezpečnostní sklo H9 pro Huawei, které se vyznačuje vysokou zkouškou tvrdosti a odolá proti nárazu desetkrát více než fólie a  Tempered Glass Protector 3D pro Samsung, které je určené pro zaoblené displeje. Skla na mobilu drží pomocí silikonové vrstvy. Sundat je lze kdykoliv, opětovné použití však již obvykle není možné. Při běžném provozu je provozní doba minimálně šest měsíců.

 m2

Aktuální nabídku bezpečnostních skel pro telefony naleznete zde: Tvrzená skla