NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Nejžádanější dovolená? Chorvatský JADRAN

Dobro došli na Jadran. Nr.1 českých cestovních kanceláří zůstává Chorvatsko. Vloni zaznamenalo rekordní návštěvnost. Celkový počet turistů pokořil hranici 18 milionů, Čechů přijelo na 900 tisíc. Osvědčené destinace, blankytně modré moře, čisté pláže, dostupná dopravní vzdálenost, minimální jazyková bariéra, příznivé ceny. Chorvatsko je srdeční záležitost pro všechny, kteří si chtějí užít dovolenou na „plný plyn“ a nezbankrotovat u toho.

city-3227665_960_720

Prvním předpokladem, jak strávit vysněnou dovolenou v klidu a pohodě, je výběr vhodné lokality. Liší se od sebe zásadně. Je libo skalnatá Istrie s koupacími moly a romantickými oblázkovými mini plážemi, nepřelidněný členitý Kvarner se stovkami ostrůvků nebo slunná a dovolenkáři oblíbená Dalmácie, která je vyhlášená dlouhými a širokými plážemi s malebnými přístavy? Druhým krokem k výběru bezva pobytu je rezervace vhodného ubytování. Ubytování v Chorvatsku nabízí mnoho variant. Od apartmánů v soukromí za „hubičku“, po luxusní pokoje v hotelových řetězcích s bazény a wellness. Cena za osobu/noc roste přímo úměrně k úrovni ubytovacích služeb a vybavení. Výraznou slevu na vyšší komfort lze získat v akcí first moment nebo last minute přímo u cestovních kanceláří nebo u on-line prodejců zájezdů.

boat-4181117_960_720

K létu patří koupání a moře

Neopominutelným bodem k prožití happy dovolené je volba stylu stravování a způsobu dopravy. Chorvatské pobřeží je doslova protkáno malebnými restauracemi, v nichž si přijdou na své milovníci mořských specialit, pizzy a dobrot z mletého masa. Standard středoevropské kuchyně je doménou tří a čtyřhvězdičkových hotelů s programem polopenze, hotely ala pětihvězda preferují all inclusive, apartmány v soukromí pak často nabízí alespoň servírovanou snídani. Pakliže turista zvolí variantu stravování plně ve vlastní režii, základní potraviny nakoupí bez problémů v místních konzumech, s orientačními cenami o málo vyššími jako v Česku. Z hlediska dopravy je nejčastější cesta po vlastní ose automobily nebo hromadně pod hlavičkou cestovních kanceláří autokary. Kromě pohonných hmot je nutné počítat s náklady na mýtné. Přestože letecká doprava na Jadran není stěžejní, rok o roku roste počet turistů, zejména seniorů a rodin s malými dětmi, kteří ji rádi využívají.

dubrovnik-601941_960_720

Dobro došli

Talisman na cesty, abyste skutečně dojeli zdárně do cíle svých dovolenkových snů, bez poruch a nehody, je autorůženec. Někteří řidiči věří, že má nadpřirozenou moc ochrany, křesťané pak jeho význam spatřují v propojení s bohem skrze modlitbu a nepřetržitého působení ducha svatého. Autorůženec bývá v autě nejčastěji umístěn na zpětném zrcátku, v poloze, aby nebránil výhledu řidiče v zorném poli.

Mezi nejvyhledávanější zboží patří autorůženec ze skleněných perlí v modro-černo-bílé barvě, který designově ladí k většině typů vozů a jejich metalíz. Zlaté české ručičky se podepsaly na jeho výrobě v Jablonci nad Nisou, který je vyhlášen jako centrum bižuterie. Každý kus je ručně vyrobený a je tedy unikátní. Rozměry perliček 9/7 mm se mohou v závislosti na ketlování lišit, +/- 5% z uvedené délky.

nature-2236048_960_720

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!