NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Největší Gottova láska? Manželka Ivana

Pieta za mistra Karla Gotta nebere konce. Po dvou dnech, kdy se veřejnost mohla rozloučit s božským Kájou na Žofíně a poté před katedrálou sv. Víta na Pražském hradě, nekončí iniciativy zapálit za největšího zpěváka Česka svíčku před jeho „Bertramkou“, i na jiných oficiálních místech. Veřejnost smutní a projevovat vlnu účasti hned tak nepřestane.

Smrt Karla Gotta zasáhla celé Česko. Přímý přenos ze zádušní mše sledovaly miliony diváků. Fanoušci jeho muziky houfně přehrávají mistrovy největší hity a chtějí si legendu českého showbyznysu připomenout jakýmkoliv důstojným způsobem. Jedním z tím nejvhodnějším je bezesporu jeho jediná svatba v životě, která se odehrála před 11 lety v Las Vegas.

2552325_

Když milenky pláčou

V lednu 2008 zůstaly všem fanynkám pomyslné oči pro pláč. Mistr řekl po sedmi letech vztahu své přítelkyni Ivaně Macháčkové, se kterou měl v té době téměř dvouletou dceru Charlottu Ellu. Přestože svůj celý profesní životní zpěvák žil tak, aby patřil všem, ve svých 68 letech do toho konečně „praštil.“

Žádné velké přípravy a plánování. Karel se rozhodl oženit spontánně na jejich společné dovolené v Americe. Vybral si k tomu kapli v pětihvězdičkovém hotelu Bellagio v Las Vegas. Překvapil tím nejen svou ženu, ale i své nejbližší. Obřadu se zúčastnili pouze snoubenci jejich dcerka a matka nevěsty.

Jako ze žurnálu

Ivana, jako nevěsta, měla na sobě sněhobílé šaty v kombinaci korzetu z vyšívané organzy a sukni s vrstvenými spodničkami. Ramena ji zdobila decentní kožešinová štola. Pan ženich vsadil na klasický oblek, košili, vestu a kravatu v čajové barvě. Celkový dojem svědčil o vysokém bodu vytříbenosti a prvotřídní kvality.

Novomanželé z obřadu pořídili oficiální fotografie, které poskytli médiím skrze agenturu Bison & Rose. Sňatek ve vyhlášeném Las Vegas ročně uzavře zhruba dva miliony lidí. Gott se svou manželkou patřili mezi českou elitu, která si obřad v prestižních las-vegaských kaplích dopřála. Vyslovením svého „ano“ daleko za oceánem si zajistili neopakovatelnou romantickou atmosféru, nerušený klid a unikli nechtěné mediální pozornosti.


2552331_

Lovestory navždy

Nutno říct, že manželství Gottových bylo šťastné. Trvalo jedenáct let. Sedm let předtím spolu partneři žili. Karel s Ivanou se ale poznali už před dvaceti lety. Každý z nich však měl v té době jiného partnera. Karel těsně před smrtí řekl, že lituje pouze jediné věci, a to že, měl potkat Ivanu a oženit se s ní daleko dřív. Silné city vyjádřila i Ivana, která mu nechala na květinové srdce před rakev napsat: „miluji tě, navždy“

/foto: Bison & Rose/