NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Návod - fitness náramek Aligator M2 Band- YOHO Sports app

V minulém návodu jsme si popsali jak spárovat náramek M2, který využívá aplikaci DroiHealth. Od 15.6 je v naší nabídce již jen náramek, který využívá aplikaci Yoho Sports a níže je postup jak jej jednoduše spárovat z Vaším mobilním telefonem. Nejjednodušší způsob, jak poznat s kterou aplikací je Váš náramek kompatibilní, je nascanovat QR kód z anglického návodu. Náramek je kompatibilní vždy jen s jednou aplikací nikoliv se všemi!!!

 

černý

Postup prvního spuštění náramku.
1.) Po pořízení náramku je nutné jej nabít na plnou kapacitu baterie. Nabíjení trvá cca 1,5- 2 hodiny. Náramek má nabíjecí kolébuku s konektorem USB která je součástí balení.

2.) Po nabití hodinek je nutné stáhnou aplikaci do Vašeho mobilního telefonu. Hodinky jsou kompatibilní s aplikací YOHO Sports- aplikace je volně ke stažení z Google play a Appstore nebo můžete využít čtečku QR kódu a naskenovat Vámi požadovanou verzi z anglického manuálu který je přiložen. 3

Aplikaci YOHO Sports pro Android je možné stáhnout zde: YOHO SPORTS

Aplikaci Yoho Sports pro IOS můžete stáhnout zde: YOHO SPORTS

 

3.) Po stažení aplikace si ji otevřete. Následně aplikace bude vyžadovat několik povolení- pro bezproblémový průběh instalace a užití náramku se všemi jeho funkcemi doporučujeme všude udělit souhlas. Následně se vám otevře úvodní modrá obrazovka aplikace. 4.) Vyberte v levém horním rohu je ikonka tři čárek s tečkami.


Následné možnosti aplikace:


1.) Profil- zde můžete zadat Vaše osobní údaje jako je váha, věk pohlaví atd.

2.) Device- zde připojíte Váš náramek k aplikaci. Pokud na telefonu nemáte zapnuté bluetooth a umístění na Vašem mobilním telefonu vyžádá si aplikace souhlas se zapnutím a umístění zapněte. Následně začne vyhledávání Vašeho náramku ten se zobrazí jako YohoBand2 a vpravo následně klikněte na UNBOUND. Na displeji se zobrazí, že dochází k synchronizaci se zařízením a nápis UNBOUND se následně změní pouze na BOUND. Tím je náramek plnohodnotně spojen s Vaším telefonem a na náramku došlo k automatickému nastavení správného data a času přesně tak jak jej máte uveden na Vašem mobilním telefonu.

 

K tomuto náramku je možné dokoupit náhradní barevné řemínky z naší nabídky a náramek tedy může každý den symbolizovat Vaši náladu :)

https://www.ziskoun.cz/reminky/nahradni-reminek-pro-fitness-naramek-aligator--xiaomi-m2-swb14/

1_1

https://www.ziskoun.cz/reminky/nahradni-reminek-fitness-naramek-xiaomi--aligator-m2-dvoubarevny-swb1/

2_1