NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Monstrózní KÝČ musí z domu pryč

Mít útulné bydlení je přáním každého člověka. S touhou „vytunit“ svůj interiér roztomilými doplňky se lidé doslova po hlavě vrhají do prodejen s uměleckými dárky a originální tvorbou, aby tam koupili vše, co jim do oka padne a tváří se „IN“. Po dnech, plných práce a námahy, se chtějí cítit pohodlně a příjemně alespoň ve svém soukromí. Doufají, že jim dekorace cestu k prožitku usnadní.

Život ve zlaté kleci se omrzí

Vylepit se na sedačku, dát si sklenku beaujolais a kochat se. Vypnout hlavu, vnímat ticho a meditovat pohledem na rádoby „rembrandty, botticelli a imitátory všeho druhu“ se tváří jako norma novodobého zbohatlictví. Manýry vyšších tříd pak kopírují masy a chtějí vegetit“ stejně jako oni. Co na tom, že ve většině případů jde o pouhé sériové napodobeniny, jež mají za úkol svému prodejci pouze navýšit tržby.

indoor-2650994_960_720

STOP kýčovitosti

Pravý milovník kumštu ví, že extravagance a kýčovitost se v obytných prostorách nenosí! Jak tedy proměnit svůj domov v útulné hnízdečko lásky? Vsaďte na jednoduchost a geometrii! Základní stavební jednotkou útulnosti je vkusný a elegantní nábytek. Konec významné éry obývacích stěn změnil způsob chápaní interiérové architektury. Nahradily je solitéři v kompozici regálů a polic, jejichž design formuje jednoduchá fazóna. A právě zde nastává potřeba člověka vyplnit „hluchá“ místa doplňkem. Ke škodě věci, často výrazným, snobským a s rušivým efektem.

Když méně znamená více...

Aby celkový efekt nepůsobil jako laciný mišmaš nevkusu, osvědčí se vsadit na kvalitu a DETAIL. Bytové doplňky mají mít styl, inovovat, ale zároveň vycházet z tradice a především svým majitelům funkčně sloužit. Nemusí stát tisíce, ani být na první pohled monstrózní.

dining-room-469298_960_720

Dvě mouchy jednou ranou

Praktickým pomocníkem každého pana domácího i paní domácí se stane designový kryt na mobilní telefon se stojánkem. Během chvíle se běžný komunikační přístroj promění v decentní barevnou dekoraci, mající své čestné místo na konferenčním stolku nebo na komodě. Funkčně dostojí svému poslání být stále na příjmu a svému majiteli na očích. Estetický ráz je pak bonusem, jenž cení i nejlepší bytoví designéři.

PEVNÝ ZADNÍ KRYT PRO SAMSUNG SE STOJÁNKEM

ARMY PEVNÝ ZADNÍ KRYT SE STOJÁNKEM PRO HUAWEI

SILIKONOVÝ LESKLÝ ZADNÍ KRYT SE STOJÁNKEM PRO HONOR

Jak být originální?

Nejvděčnější ozdoba útulného bytu je bezesporu symbolika mini talismanů, které mají svému majiteli přinést štěstí. Módním hitem je LÉTAJÍCÍ ANDĚLÍČEK, ideálně připevněný pomocí řetízku na velkém zrcadle. Opětovně žádanou stálicí je SLON PRO ŠTĚSTÍ, jenž se bude ležérně vyjímat na každé polici nebo okenním parapetu. A třešničkou na dortu je pak PEČEŤ FOREVER LOVE, jež může ozdobit úchytky od skříněk nebo se stát součástí vašich oken či lustrů.

ANDĚLÍČEK Z CHIRURGICKÉ OCELI

SLON PRO ŠTĚSTÍ

ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM FOREVER LOVE