NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Mobil v negližé? Zapomeňte!

Bez krytu, jako by byl nahý. Řeč je o nejlepším příteli moderního člověka – mobilním telefonu. Naháč je, stejně jako jakýkoliv jiný naturalistický akt, vnímám za nepatřičný, nevhodný a esteticky nevzhledný. Doba mění své návyky.

Je to vůbec možné? Dříve býval mobil jednoduše zabalený do nevzhledné kožené kapsičky, alias pouzdra a zavěšený na pásku. Dnes se designéři předbíhají v tom, aby oslovili co největší masu uživatelů a soutěží v estetice a módních trendech.

Je libo silikonový, jednobarevný, graficky pestrý nebo s vlastní fotkou? Originální kryt dokáže chytrý telefon nejen ochránit „před úrazem“, ale navíc ho i ozdobit. Měnit kryty podle chuti a nálady preferují zejména ženy, jež telefon dokáží sladit jako vhodný doplněk k outfitu i celkové vizáži.

Design je prvořadý, shodují se odborníci z řad marketingových specialistů. Vybrat ten správný, který bude cool a chytne vás za srdce, není nikterak těžké. Na trhu jsou silikonové a plastové varianty, které jsou praktické a odolné nárazu. Chrání tak software smartphonů před tvrdým dopadem a rozbitím.

mobile-phone-1917737_960_720

Největší výběr krytů je odvislý od značek Apple, Xiaomi, Samsung a Huawei + Honor.

Za velmi zdařilý lze považovat 360° oboustranný kryt na Huawei Y6 Prime, který bezvadně přilne k přední i zadní části přístroje. Je dostupný ve čtyř odstínech za bezkonkurenční cenu. Stálicí mezi kryty se stojánkem jsou lesklé silikonové kryty pro Samsung. Plně ohebné a v třpytivých barevných tónech. Tento kryt se drží na vrcholu trendy doplňků už dlouhou dobu.

Za VIP zboží lze považovat bezpečnostní kryt s přihrádkou na kartu pro Samsung. Pouzdro jako úschovna pro platební kartu je novinkou letošní sezóny, a to velmi oblíbenou zejména u mužské populace. Kryt má nahoře i dole vrstvu pogumování, která extra chrání před nechtěným kontaktem.

Pozadu nezůstává ani značka Honor. Army pevný zadní kryt se stojánkem pro Honor je ten neodolnější z odolných. Se stojánkem a tvrzeným plastem vydrží i extrémnější podmínky. Příznivci značky Xiaomi se mohou radovat z luxusního silikonového pouzdra pro Redmi Note. Prestižní design uspokojí i nejnáročnější uživatele. Nepatříte už mezi ty šťastné, kteří ho mají?

android-1869510_960_720