NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

MISS 2019: Krásky z Česko-Slovenska

O tom, že jsou holky „made in Czechoslovakia“ na světě ze všech nejkrásnější, není třeba pochybovat. Vsadil na to i letošní ročník České Miss a spojil přitom síly se slovenským partnerem. Nadnárodní projekt, který se těšil velké pozornosti, nakonec vybral krásek hned několik. Soutěž, která u nás v posledních letech neměla na růžích ustláno, se díky tomu opět dostala se na výsluní.

Novodobou česko-slovenskou MISS a absolutní vítězkou se po sobotním finále stala dvacetiletá Klára Vavrušková z Kostelce nad Orlicí, která zároveň získala i titul Miss Earth 2019. Vítězka prozradila, že má ráda modeling, sport a nikdy nezkazí žádnou legraci. „Vsadila jsem na vtip a úsměv. Byla jsem svá,“ prozradila recept na výhru kráska, která prý svůj triumf absolutně nečekala. Ihned po soutěži se rozhodla, že část ze své výhry (100.000 euro) věnuje potřebným.

miss2

Titul Česká MISS náleží dívce č. 6 čtyřiadvacetileté Barboře Hodačové, která pojede Českou republiku reprezentovat na Miss Universe. Misska se netají tím,že za poslední rok zhubla deset kilo a její tělo má jedinou nedokonalost. Pod kontaktními čočkami skrytou vadu – zvanou heterochromie, což znamená, že každé oko má jinou barvu. „Soutěž jsem si strašně užila, byl to můj sen o dětství,“ řekla médiím nejkrásnější Češka.

Miss Universe Slovenskej republiky 2019 se stala Laura Longauerová. Miss Earth Slovenskej republiky 2019 byla zvolena Stanislava Lučková.

Korunky, které zdobily vítězkám hlavy, byly zdobené zlatem, stříbrem, modrými topazy, sedmi diamanty a jednadvaceti sladkovodními perlami. Každá z korunek přesahovala hodnotu 400 000 korun. Zlatníci se do nich snažili vsadit společný motiv obou států.

a6barbora-hodacova

Barbora Hodačová, Česká MISS 2019

/foto: Česká MISS/

 

Obyčejně neobyčejně dostupné!

Nemusíte se stát nutně MISS, abyste si mohly dovolit stejně okázalé a slušivé šperky, akorát tisíckrát levnější

Set náušnic a náhrdelníku se zirkony BABY – kosočtvercový půdorys kladení zirkonů vytvořil ze šperkovní sady exkluzivní záležitost. Imitace diamantu je od těch pravých k nerozeznání. Délku řetízku jde podle oček nastavit o +/- 5 centimetrů

Plesový set náušnic a náhrdelníku TOUHA – Vizuálně náročný koncept se skvostně vyjímá v dekoltu ženy, která zná své hodnoty a je náročná nejen sobě, ale i ke svému okolí. Velmi podařený kousek imitace diamantů hází odlesky široko daleko

Set náušnic a náhrdelníku se zirkony SMYSLNOST – luxusní sada, která z každé ženy udělá bohyni. Šperk s designem bižuterní krajky zdobí zirkony a mini perličky. S tímto prestižním kouskem si může každá žena střihnout i tu nejvznešenější recepci.