NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Milujeme slunce a jogging

Jaro už klepe na dveře. Přestože pranostika velí: „březen, za kamna vlezem“, první sluneční paprsky jsou svůdné a lákají všechny ven. Lidé míří ve velkém do parků i na hřiště, aby slunečním svitem občerstvili svou po zimě unavenou pleť a provoněným vzduchem okysličili mozek. Pobytu v exteriérech se nic nevyrovná. Slunce je nejlepší lékař. Pomůže tělu i duši.

people-2589176_960_720

Také jste po zimě unavení, znudění a máte dost každodenní šedi? Právě teď nastává čas, kdy je možné to změnit. Ať se vám to líbí nebo ne, fyzická námaha je cestou, jak zatočit se splíny a stát se vitálnějším. Hoďte za hlavu chmury, začněte si věřit a postavte se čelem výzvě TÝDEN V POHYBU – AKTIV WEEK.

Běžíme pro radost

Žádný učenec z nebe nespadl. Stejně jako v pedagogice, platí motto také u sportovců. Tělo je třeba na pohyb přivyknout, a to tím způsobem, aby si jej oblíbilo. Není účelem uběhnout maraton, ani se dát na první jarní sprint. Efektivně „protáhnout kostru“ lze pomocí joggingu. Jde o velice pomalý rekreační běh, který nepřesáhne 20-30 minut a je prokládán rychlou chůzí, takzvaným walkingem. Tohle tandemové spojení je ideální aktivitou k udržení zdraví i dobré fyzické aktivity. Je doporučován lékaři i psychology. Jogging vyplaví do krve endorfiny (hormony štěstí), vyčistí hlavu a přivede vás na jiné myšlenky.

people-2592247_960_720

Pozor, je to návykové

Se sluchátky v uších, motivačně zvolenou hudbou a SMART BAND se na ležérním běhu stanete pozitivně závislí. Se Smart Band fitness pomocníkem prožijete každý den jako skuteční sportovní nadšenci. Nespustíte oči z měřiče tepové frekvence, krokometru, měřiče vzdálenosti, spálených kalorií, inhibitoru bežeckého režimu a evidence tréninkového plánu. Díky náramku, který je kompatibilní s OS Android 4,4+ a iOS 7.1+, budete chtít neustále sledovat, jak se zlepšujete.

Ideální společník na jogging i walking je k dostání na Ziskoun v pěti barvách. Velikostně odpovídá rozměrům běžných hodinek. Výhodou je variabilní náramek o velikosti 160 - 245 mm, který padne na ženskou ruku, stejně jako na zápěstí mužské. Kapacita baterie je v pohotovostním režimu 10-15 dnů, při aktivním používání je garantována na cca 2- 3 dny.

8