NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

MDŽ zažívá své zmrtvýchvstání

Přežitek nebo oslava kultu ženy? Svátek, z něhož se kdysi „pupínkovaly“ samotné oslavenkyně a gratulanti stáli řady na pivo, chlebíčky a štamprličku koňaku s červenými karafiáty v dlani, je připisován agitce komunistického režimu. Jen málokdo ví, že jeho původ sahá daleko hlouběji do historie a slaví se k výročí stávky (vykořisťovaných) newyorských švadlen v roce 1908.

Mezinárodní den žen, ustanovený OSN, připadá na 8. března. Je celosvětově připomínán jako den solidarity žen za rovnoprávnost, spravedlnost, mír a rozvoj. Přestože v Česku po pádu totality začal kvůli svým předsudkům upadat do zapomnění, po třiceti letech je znovu v plné kráse vnímán jako svátek lásky a úcty k něžnému pohlaví. Pomohl tomu dobrý marketing, nostalgie a odvaha aktivistek, které, stejně jako v minulém století bojovaly za volební právo, dnes burcují společnost k tomu, aby odsoudila a napravila skutečnost, že ženy stále mají v průměru o 20 % nižší mzdu než muži.

blonde-826027_960_720

Muži → ženám

Ty tam jsou doby, kdy se manželé, milenci, šéfové a kolegové ženám organizovaně kořili a vrcholem nevkusu byla bonboniéra. Dnes má shopping zcela jiné možnosti a u dárkového zboží se cení především kreativita a originalita. VYBRAT, OBJEDNAT a DODAT prezent na JEDEN KLIK nebylo nikdy jednodušší.

ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM VÁŽKY udělá radost ženě, která má ráda jemné rysy, miluje jasné barvy, preferuje vrstvený outfit, má milou, nekomplikovanou povahu a libuje si v dekorativních doplňcích. Řetízek s přívěskem je bižuterií, s povrchovou úpravou rhodium, jejíž základem je variace zirkonů.

ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM BALERÍNY se stane vkusnou ozdobou ženy, jež má styl a šmrnc. Dobře vynikne v dekoltu mladé neodolatelné svůdkyně, stejně jako na krku maminky, babičky a paní v letech. Přívěsek asociuje pohodu, klid, ale i vášeň a temperament. Motiv je sofistikovaným ztvárněním ženskosti.

NÁRAMEK INFINITY- NEKONEČNO je dárkem k nezaplacení. Za pár korun hodně muziky aneb náramek přímo vybízí k dennímu užití, stejně jako udělá parádu, pakliže si jeho majitelka vyjde na „lepší“. Jeho koupě se vyplatí a neměl by chybět v žádné šperkovnici. Ikonická osma nekonečna je alfou a omegou v celém lidském životě.

ČERNÝ PRSTEN - KŘIVKA EKG nevšední kousek, který neudělá ostudu žádné nositelce. Symbolika tlukotu srdce je vtipným až dech beroucím zdobením, jež zaručí punc originality a bude nepřehlédnutelným šperkem, který poslouží při každé příležitosti.

NÁUŠNICE Z CHIRUGICKÉ OCELI se stanou okrasou, s nimiž dárce nešlápne vedle. Velmi zdobné, nápadné, čučavé. Náušnice - masivní kruh z chirurgické oceli - jsou dostupné ve dvou barvách a vynikají barevným tónem: modré k blondýně, červené k brunetě.

people-3104635_960_720

Ženy → ženám

Pakliže v rodině chybí nebo nechce působit mužský element, není žádnou ostudou obdarovat se navzájem v kolektivu žen. Ženy si rozumí nejen v estetickém pojetí, ale dokáží docenit sílu okamžiku a fungovat i jako skvělé parťačky. Kamarádství žen má svá specifika. Utužit jej bižuterním šperkem je zavazujícím slibem - stát se holkami do nepohody.

DÁMSKÝ PRSTEN S KVĚTINAMI netradiční prstýnek pro opravdové fajnšmekry. Květinové rytí spolu s průniky vytvoří na prstu motiv hodný královny. Ano, přesně takto honosně se bude stříbrný šperk i na vaší ruce vyjímat.

NÁRAMEK Z LÁVOVÝCH KAMENŮ FIT ženy obecně milují perličky a korálky. Tyrkysový náramek z lávových kamenů „zabije dvě mouchy jednou ranou“ - má netradiční materiálové složení a velmi vzhledný design. Přírodní kameny budou svou majitelku den co den dopovat pozitivní energií.

HVĚZDIČKOVÝ SET ŠPERKŮ famózní set hvězdiček pro vaši hvězdnou STAR. Ani všechna slova světa neumí vypovědět, jak krásná může žena být, pakliže se nebojí jít se svou „kůží na trh“. Řetízek s přívěskem i náušnice jsou sice jednoduchým, leč do očí bijícím dekorativem. Sluší ženě sebevědomé a suverénní.

PLETENÝ NÁRAMEK Z PŘÍVĚSKEM FRIENDS bude tím pravým ořechovým dárkem pro kamarádku na život a na smrt. Ani pokrevní bratři Vinnetou a Old Shatterhand by nebyli hrdější na neotřelou vizáž, která mluví za vše.

NÁUŠNICE KRUHY jsou tajemstvím holek „ze střední“. Kdo neměl kruhy, jako by nežil. Kruhy nikdy nevyjdou z módy. Jsou nesmrtelné a neuvěřitelně sexy. Pořídit je znovu do své výbavy je nejlepší investicí do budoucnosti. Dámy, dokud je nosíme, ještě jsme neumřely!