NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

MDŽ stále táhne! SHOPPněte si šperk

Mezinárodní den žen, který připadá na neděli 8. března, není přežitý. Svědčí o tom tržby obchodníků, kteří MDŽ po Valentýnovi a 1. máji, řadí mezi dny, kdy se nejvíce daří. Fronty se stojí na květiny a na dračku jdou i dárkové pozornosti. Zdá se, že svátek něžného pohlaví je nesmrtelný.

Před Sametovou revolucí bylo MDŽ jakousi (ne-)milou povinností. Ženy slavily organizovaně, pánové se rádi družili a poté, co předali kytičku karafiátů, byli odměněni chlebíčkem a štamprličkou něčeho ostřejšího. Po roce 1989 oficiality jako mávnutím kouzelného proutku skončily a mohlo by se zdát, že se na MDŽ postupně zapomnělo. Omyl!

MDŽ žije a je stále v kurzu. Paradoxem zůstává, že ho řeší více muži, než-li dámské pokolení. Nicméně fakta nelžou. Pánové berou květinářství i dárkové zboží útokem a změnil se pouze sortiment. Místo karafiátů se kupují prvosenky, orchideje, narcisy a tulipány.

Žádná žena zároveň nepohrdne sladkostí a za „třešničku na pomyslném dortu“ je považován dárkový šperk z bižuterie, který nejenže udělá radost, ale zároveň každou ženu ozdobí. Bohužel pánové jsou právě v tomto směru nerozhodní a neví, kde trendy ozdoby pořídit. Máme pro vás řešení. Ziskoun e-shop je tím pravým ořechovým, kde se dají opravdové COOL skvosty pořídit „za babku“ a on-line.

fashion-3080644_960_720

TOP 10 dárků pro MDŽ:

Prsten z chirurgické oceli - Strom života se zirkony – úžasný šperk, se kterým dárce nemůže udělat chybu. Strom života je symbol síly, naděje a plodnosti

Prsten – NĚŽNÁ LÁSKA – nádherný prstýnek, který udělá okrasu na prostřední čku či prsteníčku každé ženy. Pozlacené provedené se zirkonem

Stříbrný prsten z oceli s nápisem LOVE – vkusný kousek pro radost, která za vás vyjádří emoce

Pletený náramek se sovičkou a srdcem – UNI multi ozdoba zápěstí, jež se stane nepřehlédnutelnou

Korálkový chakrový náramek s přívěskem želvičky – náramek, který je zdrojem oduševnění a energie

Náramek Tai-Chi z pravé kůže a dřevěnými korálky – 3vrstvý šperk, který přináší rovnováhu a osobní pohodu

Dámský náhrdelník s přívěskem motýla – NOVINKA! Decentní šperk, který se kterým každá žena udělá parádu

Dámský náhrdelník s přívěskem čtyřlístku – NOVINKA! Talisman pro štěstí, tento šperk prostě musíte mít!

Náušnice Double Heart Dangle – NOVINKA! Nádherné náušnice, které se hodí pro každou příležitost. Dvojí srdce se zirkony

Pozlacené náušnice Silky – luxusní náušnice, který by byly TOP produktem každého klenotnictví a v dámské šperkovnici nesmí chybět.

tulip-2141216_1920 (2)