NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Máte správně zabezpečenou svou nemovitost?

 

Máte zabezpečený váš rekreační objekt?

V roce 2020 bylo od ledna do října evidováno téměř 2 000 případů vykradených chat a z toho pouze jedna třetina loupeží byla objasněna. Nahlášené škody přitom činily téměř 1 milion korun. Nejvíce vloupání bylo registrováno ve Středočeském kraji.

S ohledem na aktuální vládní nařízení je většina lidí doma a tak právě opuštěné chaty a chalupy lákají zloděje.

 

Rekreační objekty se dají zabezpečit hned několika způsoby.

Jeden z nejjednodušších způsobů jak zabezpečit okna, je dát na ně mříže. Nejedená se však o příliš estetickou záležitost.

Dále existují například bezpečnostní fólie na okna, které by měly zabránit rozbití, díky několika vrstvám polyesterového filtru. Ani tato varianta však není stoprocentní.

 

A právě z těchto důvodů jsme si pro Vás naskladnili nový produkt.

Jedná se o bezdrátový zabezpečovací systém pro GSM. Tento systém je ideální právě do zmíněných chat a chalup, ale perfektně se hodí také do garážíkanceláří, bytů i rodinných domů.

V případě zaznamenání pohybu odešle tento zabezpečovací systém textovou zprávu (SMS) a uskuteční hovor na vámi zvolená telefonní čísla.

Můžete si zvolit až 5 telefonních čísel a tak předejdete situaci, že u sebe zrovna nebudete mít telefon a tento hovor nebo SMS nezaznamenáte.

Systém je snadno ovladatelný a má také záložní baterii pro případ výpadku elektřiny.

Podívejte se na náš e-shop, kde najdete podrobný popis bezdrátového zabezpečovacího systému, který může ochránit váš majetek před krádeží.

/bezdratovy-poplachovy-system-gsm/