NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Luxusně můžete vypadat i za málo peněz

 

Každá žena touží po tom, aby vypadala luxusně, aniž by musela nechat v drahém obchodě celou svou výplatu. Přinášíme vám několik tipů, jak vypadat luxusně, aniž byste musela být do další výplaty o hladu.

1. Zvolte si správné doplňky

Váš outfit můžete mít nakoupen v jakémkoliv obchodě, ale vhodně zvolené doplňky jej povýší na luxusní. Stačí si přitom pořídit kvalitní koženou kabelku libovolné značky. Pravá kůže dodá vašemu outfitu pořádný šmrnc. Abyste ušetřila, můžete si pořídit luxusní módu za nízké ceny i ve výprodeji starších kolekcí. Ty jsou zpracované tak, že budou vždy vypadat nadčasově.

2. Upravte si vlasy

První, čeho si na vás lidé všimnou, budou vaše vlasy. Nepodceňte správný účes. Zajděte si do kadeřnictví a udělejte něco pro sebe. Pokud nestíháte, upravte si vlasy pomocí vosku či oleje na vlasy do hladkého copu. Budete tak vždy vypadat upraveně. Nezapomeňte také na dokonalý make-up. I s minimem budete vypadat velmi svěže. Inspirujte se například Francouzkami, které zbožňují červené rtěnky.

3. Zajděte si na manikúru

Na ruce se vám bude dívat každý, proto nedopusťte, aby vás viděli s oprýskaným lakem a okousanými nehty. Najděte si vždy čas na novou manikúru.

4. Vyberte si vhodné šperky

Velmi důležité jsou detaily, které podtrhnou celek. Investujte do jednoduchý šperků, které můžete nosit po celý den, různě je vrstvit, abyste vypadala dokonale i v džínách a tričku na procházce se psem.

 

5. Oblečení musí dobře padnout

Je úplně jedno, kolik vaše oblečení stojí. Podstatné je, aby vám dobře sedělo. Vytvořte si šatník z dokonale padnoucího oblečení. I ty nejluxusnější šaty vám budou na nic, když vám budou malé, nebo velké.

 

Zaplaťte Vaši objednávku ON-LINE a získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 599 Kč

V objednávce zadejte kód kuponu: PLATIMONLINE
Akce se vztahuje na platbu kartou a bankovním převodem při doručení na pobočky Zásilkovny!