NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Legenda o (nas**ém) číšníkovi

Rok budí na sociálních sítích skrze média uveřejněná zpověď chorvatského číšníka, který v Češích, trávících dovolenou v Chorvatsku, vidí nevychovaná a zpocená čuňata. S očitým svědectvím přišel portál extra.cz, který se specializuje na „čtivá“ témata. A vzbudil velké emoce.

tavern-1362960_960_720

Nejmenovaný chorvatský číšník promluvil o tom, co místní domorodci na lufťácích z Česka nesnášejí. Pro Extra.cz prozradil, že:

■ Češi smrdí - pivní chlupatý pupek, klobouček na hlavě, plechovka piva v ruce a plavky, které používá jak do vody, tak na běžné nošení. Tedy hygiena prakticky nulová!

■ Češi vaří guláše z konzervy a jedí zapařené řízky - dělají všechno jenom proto, aby ušetřili.

■ Blokují lehátka i místa na pláži – od páté ranní běhají s ručníky a dekami po pláži, aby si rezervovali ta nejlepší místa

■ Smrkají do moře – nechutný zlozvyk, který není třeba dále komentovat

■ Pijí jako Dáni – pakliže potkáte na pláži opilého člověka, není pochyb o tom, jaké je národnosti

santorini-1578463_960_720

Nejen zmíněný číšník, který si dal velký pozor, aby zůstal v anonymitě, aby nepřišel v Chorvatsku o práci, ale také redaktorka textu, si to u čtenářů pěkně slízli. Češi se bouří a nastavené zrcadlo se jim pranic nelíbí. Milovníci a znalci Jadranu autorku obvinili ze smýšlených citací i podnětů, distanc drží i majitelé privátních apartmánů, kteří se svatosvatě dušují, že Češi jsou vlastně nejlepšími klienty. Co kdyby při svých jedovatých řečích nakonec přišli o kšeft?“

Ať už je pravda kdekoliv, jedno je jisté – Češi a Chorvati k sobě odjakživa patří, jsou jako pokrevní bratři – a možná i s nudlí u nosu a gulášem v kapse.

Náramek pro pokrevní bratry – kožený, pletený, pevný jako skála, je symbolem dobrého přátelství, které vydrží všechny nástrahy a zkoušky. 22 centimetrů dlouhý, dostupný ve dvou barvách, náramek, co má skrytý význam, jenž nikdy nenaruší pouto vzniklé mezi lidmi, kteří jej nosí

split-1585463_960_720

Míříte letos do Chorvatska?

Chcete si u svého „domácího“ udělat oko? Nebo snad vyrazit dech nafrněnému číšníkovi? Obdarujte jej motivem, který je jejich srdci nejbližší:

Náramek pro pravé námořníky – doplněk s přívěskem kotvy se stane symbolem přátelstvím nejen mezi konkrétními lidmi, ale rovněž mezi národy, národnostmi a zeměmi. Dobro došli, přátelé!