NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Královský potomek má jméno Archie

Euforie ohledně mediálně sledovaného těhotenství Meghan, manželky britského prince Harryho, a následně porod syna, který byl ještě dva dny po svém narození nazýván jako „BabySussex“, dosahuje vrcholu. Novopečení rodiče syna představili královně Alžbětě II. a pojmenovali ho na šlechtice netradičně – Archie.

Potomek vévodkyně a vévody se Sussexu nese celé jméno Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Jeho fotky ve středu obletěly prostřednictvím sociálních sítí nejen celou monarchii, ale doslova celý svět. Že princ Harry a jeho žena Meghan nejdou ve šlépějích usedlých tradic svědčí nejen dočasné embargo ohledně porodu, který maximálně ctil soukromí rodičky, ale i následná empatická prezentace na on-line komunikátorech. Velmi se tak lišili od počinů potenciálního následníka trůnu Williama, který je Harryho bratrem. Oproti porodu všech třech dětí Williama a Kate se snímek Meghan s miminkem v náručí neobjevil na veřejnosti hned v den jeho narození.

59932862_2393619813993168_1607065891877421056_n

Stejně svévolně rodiče postupovali i při ve výběru jména. Neuspěly favorizované tipy, jako Arthur, Alexander, John, James či Albert, na které vypisovaly kurzy sázkové kanceláře. Synek ze „zlaté kolébky“ se bude jmenovat Archie. Z úcty k panovnici se čekalo na okamžik, kdy výběr rodičů fenomenální Alžběta II. schválí. Archie je anglické dětské jméno, zkrácenina jména Archibald, jež je původně germánské a nemá v královské rodině žádnou konotaci. Jeho význam v angličtině zní: oblíbený, tedy věrný, odvážný, cenný.

/foto: Facebook/

Každé narozené miminko se sluší obdarovat. Jaké dary se snesly malému „princátku“, jehož šlechtické tituly mu ještě v reálu nebyly uděleny, není jasné. Neurozený lid obvykle vinšuje miminku dlouhý a šťastný život v rukou s hodnotným šperkem. Podle znalců etikety se velmi dobře hodí například řetízek s přívěskem.

Dárek má být trvalé hodnoty a dítěti i v dospělosti připomínat, jakou radost všem jeho narození před mnoha lety způsobilo. Vybírejte proto pečlivě!

ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM STROM ŽIVOTA – šperk, který tematicky znázorňuje žití jako rozvětvenou floru, která roste a sílí, stejně jako plod lidské lásky. Velmi vhodné jako unisex dárek

ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM PACIČKY – šperk zdobený zirkony je pomyslným otiskem stopy lidské existence do dějin. Zanechte svou „šlápotu“ v časoprostoru

ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM ZLATÝ ANDĚLÍČEK – luxusní pamětihodnost pro malé miláčky. Každý den jim bude připomínat zázrak stvoření a zrození