NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Když JEDEN SNUBÁK nestačí!

Svatba je v životě člověka významným okamžikem, na který je potřeba se pořádně připravit. Den, k němuž mladí zamilovaní časem dospějí a v němž se navždy spojí dva lidské osudy v jeden, předchází spousta příprav a starostí. Kromě výběru místa obřadu, šatů, květin a pokrmů na hostinu, jde i o pořízení snubních prstýnků. Že se jedná o investici v řádech tisíců, doposud nikdo nezpochybňoval. Až nyní přišly na pořad dne četné spekulace. Tradice - okroužkování se - je symbolem slibu lásky, úcty a věrnosti, jenž snoubenci stvrzují před oddávajícím a bez něhož by žádný sňatek nebyl platný.

not-man-3149686_960_720

Jak vybrat a nepřebrat?

Není „snubák“ jako snubák. Nekonečné variace, co do vzhledu, materiálu, gramáže, velikosti a zdobení, neberou konce a prokousat se nabídkou zlatnictví, klenotnictví nebo starožitností je zkouškou nervů jen pro otrlé. Obecně lze říci, že typicky hladké kruhy ze žlutého zlata v průběhu let zastoupily rozličně zdobené prstýnky s kamínky a perličkami, kombinované se zlatem bílým. A vývoj se nezastavil. V posledním desetiletí jsou nejžádanější prsteny ryze bílých kovů, na výsluní se drží bílé zlato, jemuž na paty šlape chirurgická ocel a BIŽU SLITINY.

jewelry-store-1803808_960_720

Svět se zbláznil?!

Ano, echt snubní prsteny za tisíce nahrazují alternativní komponenty z bižuterie. Vynikají módním designem a především levným pořízením. Odvedou stejně dobrou službu jako jejich předchůdci, opatření puncem. Na první, druhý a třetí pohled jsou od drahých konkurentů naprosto nerozeznatelní a kdo je tedy vlastně originál, by musel posoudit znalecký odborník.

Dvě mouchy jednou ranou

Zejména marnivé nevěsty si chválí, že si k obřadu rovnou pořídí prstýnky dva až tři. Ano, ani zde vás zrak nešálí. Zákon nikde neuvádí, kolik prstenů musí manželství podle předpisů stvrdit. Mladé ženy si proto vezmou k obřadu všechny a v průběhu dnů, týdnů a roků je pak v nošení podle nálady střídají.

Nápad vskutku originální zaujal svatební koordinátory a šíří se jako lavina. Podle nich mají bižuterní šperky při svatbách na růžích ustláno a čeká je velký BOOM.

wedding-1255520_960_720

PRSTEN ZKOSENÝ Z CHIRURGICKÉ OCELI STŘÍBRNOZLATÝ – nádherný kousek, který je mistrovským dílem ve oboru uměleckého soustružnictví. Masivní kosoúhelník společně s klasickým kulatým základem utvořil šperk, ze kterého padne na kolena každý snoubenecký pár.

STŘÍBRNOZLATÝ PRSTEN Z CHIRURGICKÉ OCELI GOLD LINE – se stane klenotem ve vaší šperkovnici. Velmi vkusný prstýnek je zdoben vnitřní linkou, která mu dává šmrnc i styl a posouvá do vyššího levelu v hodnocení.

PRSTEN Z CHIRURGICKÉ OCELI- CLASSIC- BRONZOVÝ – nesmrtelná klasika v zářivé realizaci. Bronzový prstýnek se stane decentním pečetidlem vašeho společného „ANO“

MASIVNÍ PRSTEN Z CHIRURGICKÉ OCELI S ORNAMENTY - favorit mezi snubáky, který spojuje romantické rytotepectví s noblesou vyšších tříd. Symbol vaší lásky se stane nepřehlédnutelným.

PRSTEN Z BROUŠENÉ CHIRURGICKÉ OCELI STRIPY – retro šperk, ala zlatá šedesátá, sedmdesátá, osmdesátá. Tomu říkáme, zažít na vlastní kůži nostalgii našich rodičů...