NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

K moři „za babku“? Booking First minute

Moře, pláže, slunce, cikády, vůně levandule nebo exotických dálek. Kdo by nemiloval letní scenerie, za kterými rok za rok vyráží až polovina Čechů. V Chorvatsku a Itálii se už cítíme jako doma a pohostinnost Řecka, Turecka, Egypta, Španělska a Tuniska bereme jako samozřejmou a nám zcela vlastní. Češi jsou jednoznačně zkušenými cestovateli a ve výběru lokalit a hotelů si libují. Nespokojí se s málem.

A právě v tomto aspektu je důležitý čas. Ubytovací kapacity v přímořských letoviscích totiž nejsou nafukovací, proto kdo dřív přijde, ten dřív mele. Ne nadarmo takzvané „first minuty“ startují již v prosinci a právě v těchto dnech vrcholí. Rezervovat zájezd se stále dá s výraznou slevou až o čtvrtinu pro každého účastníka, což udělá v součtu členů rodiny pořádný ranec.

Naplánovat si letní dovolenou už teď je prozíravé. Nedejte na škarohlídy, kteří se ohánějí strašákem v podobě koronoviru. Většina z nich už má objednáno, zaplacenou zálohu a těší se „do stínu pod fíky“ v některým z proslulých letovisk. Nikdo totiž není prorokem a nedokáže předpovědět, jaký vývoj aktivita nového viru nabere a dá se předpokládat, že v letních měsících bude už vše jinak.

surf-1533278_1920 (2)

Cestovní ruch se ale rozhodně nezastaví. Už jen do konce března lze získat v rámci objednávky děti zdarma, slevy pro dospělé, parkování u letiště zdarma nebo za zvýhodněnou cenu, výběr žádaných exkluzivních hotelů, výběr nejlepších pokojů a hlavně záruku, že se na vás dostane. Obecně nejvíc Čechů obvykle cestuje do Chorvatska, na Slovensko a o Itálie. Jak se poměr změní letos, je předčasné hodnotit, nicméně první odhady z předprodejů cestovních kanceláří odkazují na to, že zájem roste o Turecko, Řecko, Bulharsko či Egypt.

Cestovní kanceláře vsázejí i na novinky. Lákají do Albánie nebo staronově do Černé Hory. Jedná se o destinace s krásnými plážemi, novými nebo zrekonstruovanými hotely a krátkou dobou letu. Rádi vám je v příštích dnech blíže představíme, ať jste se svým výběrem v obraze. Až se léto zeptá, co jste dělali v zimě, budete mít eso v rukávu. Just booking now!

beach-3058917_1920 (2)

Na dovolené s vámi nesmí chybět:

Fitness náramek ID 115 Plus s barevným displejem – dokonalý prostředek k měření tělesných aktivit, jako jsou monitor spánku, připomenutí nutnosti odpočinku, monitor spánku, GPS tracker aktivit - krokoměr, monitor srdečního tepu, měřič krevního tlaku, náramek není vodotěsný. Fitness náramek plně podporuje notifikace na Volání & SMS & Sociální sítě

Smart watch MY1 - elegantní chytré hodinky s kulatým displejem. Hodinky mají slot na microSIM a microSD kartu a lze je připojit k mobilnímu telefonu přes bluetooth. Díky podpoře SIM a bluetooth můžete hodinky používat jako samostatné zařízen, anebo je můžete propojit s vaším mobilním telefonem.

Tvrzená skla pro mobilní telefony – ideální ochrana před pádem, vlhkostí, pískem a prachem pro telefony Apple, Xiaomi, Samsung a Huawei

Pouzdra a kryty – designově krásné a navíc bezpečné. Každý druhý telefon už je chráněná skrze tyto efektivní doplňky. Neváhejte si vybrat ZDE!