NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Ještě nemáte aroma difuzér?

Aroma difuzér není sprosté slovo, ale nejzdravější způsob, jak si zkulturnit domov. Přístroj, který umí soustavně působit na lidské smysly, je kromě své původní funkce i úžasně dekorativní. Esteticky vynikne v každém interiéru a skvěle zapadne do moderny, stejně jako retro stylu nebo architektonické VIP, jako je funkcionalismus nebo biedermeier, které se v českých domácnostech čas od času objeví.

Difuzér zvlhčí vzduch, provoní své okolí a umí si pohrát s barvami i stíny. Funguje na bázi ultrazvukové technologie, která mění nalitou vodu v páru, jež se smísí s vonnými oleji. Difuzér „zabije dvě mouchy jednou ranou“, když prostor zvlhčí a provoní.

essential-oils-1433694_960_720

Pára se tvoří zastudena, nehrozí tedy žádné spalovací procesy, při kterých by docházelo ke vzniku karcinogenních látek. Při dobrém zvolení oleje nebo dodání bylinkové přísady, může být difuzér naopak léčivý.

Jak už jsme zmínili, difuzér je neocenitelný jako zvlhčovač vzduchu a má výrazně pozitivní vliv na zdraví. Esenciální oleje pomáhají na astma, respirační problémy, psychickou pohodu, hubnutí, ulevují od bolesti a jsou antibakteriální.

Pokud vám záleží na tom, co dýcháte, jsou aromatické difuzéry sázkou na jistotu. Vyjdou daleko levněji, než vonné svíčky a promění váš domov v romantickou oázu klidu a pohody.

Ziskounovy difuzéry jsou vkusnou dekorací každé místnosti. Dotváří moderní design a jedinečnou atmosféru. Díky měnícímu se podsvícení v sedmi barevných tónech ho lze použít i na světelnou terapii.

lemon-906141_1920 (2)

Ultrasonický USB aromatický zvlhčovač vzduchu 300 ml - vhodný pro menší místnosti do max 30 m2. Napájení je pomocí přiloženého USB kabelu který je možné zapojit do PC, notebooku či AC adaptéru. Výška 115mm, šířka 110mm. Balení obsahuje: ultrazvukový aroma zvlhčovač vzduchu, napájecí USB kabel (AC adaptér není součástí), odměrku na vodu, náhradní vatovou tyčinku, návod k použití.

Aroma difuzér s obsahem 550 ml a dálkovým ovládáním AD4 – difuzér s barevnou terapií s automatickým vypínáním po odpaření vody. Sedm barev vykouzlí neopakovatelnou atmosféru, která každého nadchne. Balení obsahuje: ultrazvukový aroma zvlhčovač vzduchu, napájecí kabel s adaptérem, dálkové ovládání, odměrku na vodu, návod k použití