NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Je libo na fesťáček? Víme, KAM...

Co by to bylo za léto bez festivalů? Milovníci hudby v přírodě zažívají v těchto dnech doslova žně. Svátků na otevřené scéně v amfiteátrech přibývá jako hub po dešti. Některé z nich už patří vysloveně mezi stálice a jsou vyhledávané napříč generacemi, jiné teprve svou dávku štěstí zkouší a dělají si v seznamu fesťáků zasloužené místo.

Ať už jde o rock, pop, folk nebo hard, účastníky festivalů spojuje nejen nadšení pro muziku, ale i životní styl. Pár dní pod stanem nebo pod širákem, sáčková polívka z kotlíku, konzerva namazaná na rohlíku nebo v lepším případě strava ze stánků s rychlým občerstvením. To vše spolu s tancem a poznáváním nových lidí k hudebním produkcím pod širým nebem patří.

audience-1867754_960_720

Během celého léta festivaly navštíví desetitisíce lidí, kterým se představí stovky účinkujících tuzemských i zahraničních interpretů. Seznam těch největších stage je více než pestrý, vybere si určitě každý:

Master od Rock probíhá od 11. července ve Vizovicích. Nabídne 77 kapel, hlavní hvězdou budou Uriah Heep

FESTIVAL SLUNCE STRÁŽNICE, konaný od 12. července, je zárukou pohody se skupinami Nezmaři, Pokáč, Folk Team, Laura a její tygři, Václav Neckář a Bacily.

Colours of Ostrava startuje 17. července a jedná se už o 18. ročník. Největší hvězdou letošního ročníku jsou britští The Cure.

Hrady CZ obráží české historické památky: Hrad Točník (Středočeský kraj) - 12.-13. července 2019 Hrad Kunětická hora (Pardubický kraj) – 19.-20. července 2019 Hrad Švihov (Plzeňský kraj) – 26.-27. července 2019 Hrad Rožberk nad Vltavou (Jihočeský kraj) – 2.-3. srpna 2019 Hrad Veveří (Jihomoravský kraj) – 9.-10. srpna 2019 Hrad Hradec nad Moravicí (Moravskoslezský kraj) – 16.-17. srpna 2019 Hrad Bouzov (Olomoucký kraj) – 23.-24. srpna 2019 Hrad Bezděz (Liberecký kraj) – 30.-31. srpna 2019

Keltská noc Plumlov přivádí do Česka jednu z nejvýraznějších světových osobností v oblasti irské hudby Sharon Shannon. Akce všech Keltů světa začíná 19. července.

Sázavafest začíná 25. července. Jedna z největších open air událostí pozvala do Česka legendární Twenty 4 Seven.

Festival BENÁTSKÁ! v Liberci – od 25. července. Tahákem rocková kapela Europe + Karel Gott

Let It Roll je akce světového drum a bassu, která zahajuje 1. srpna v Milovicích. Lákadlem jsou Chase & Status.

REVIVAL FEST Výrava spouští svoji 22. sezónu 3. srpna. Extra hosty: Janek Ledecký a Peter Nagy

Brutal Assault patří metalovým nadšencům, kteří zavítají 7. srpna do Jaroměře. Na pódiu se vystřídá přes 80 kapel.

XX. Slovácký rok Kyjov - Nejstarší a nejvýznamnější národopisná slavnost v České republice – od 15. srpna

VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ – 52. ročník je datumován na 16. srpna. Těšit se můžete na Kryštof, Chinaski, Škwor, Horkýže Slíže, No Name

audience-1853662_960_720

 

Už víte, na kterém se potkáme?

Poznávací znamení pro hopíky Náramek z chirurgické oceli řetěz Quattro

Poznávací znamení pro popíky Náramek z chirurgické oceli Pulser

Poznávací znamení pro fockery Pletený náramek na ruku Multi

Poznávací znamení pro rockery Masivní náramek s lebkou a červenými zirkony