NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Jak spárovat náramek Y5 s aplikací?

Postup prvního spuštění náramku.
1.) Po pořízení náramku je nutné jej nabít na plnou kapacitu baterie. Nabíjení trvá cca 1,5- 2 hodiny. Náramek má nabíjecí konektor USB schovaný v těle hodinek. Naleznete po sundání řemínku- pro nabíjení sundejte řemínek zatažením lehkými krouživými pohyby. USB konektor má nabíjecí ,,proužky,, pouze na jedné straně- je tedy nutné po vložení do USB v PC či AC adaptéru (není součástí balení) ověřit, že dojde k zavibrování hodinek a hodinky se tedy nabíjí a na hodinkách se zobrazí baterie indikující dobíjení.

1

2.) Po nabití hodinek je nutné stáhnout aplikaci do Vašeho mobilního telefonu. Hodinky jsou kompatibilní s aplikací JYOU- aplikace je volně ke stažení z Google play a Appstore nebo můžete využít čtečku QR kódu a naskenovat Vámi požadovanou verzi z anglického manuálu který je přiložen, či ze zadní strany krabičky hodinek Aplikace má tuto ikonu: ico

S jinou aplikací NENÍ náramek kompatibilní!

3.) Po stažení aplikace si ji otevřete. Následně aplikace bude vyžadovat několik povolení- pro bezproblémový průběh instalace a užití náramku se všemi jeho funkcemi doporučujeme všude udělit souhlas. Následně se vám otevře okno Privacy policy description- Souhlas s podmínkami užití aplikace- zde dejte Accept the privacy policy

4.) Na následující stránce zvolte Over login. Dostanete se na úvodní stranu aplikace kde v pravém spodním rohu je záložka Settings. Po kliknutí na Settings vyberte hned první možnost Binding Equipments a pokud nemáte na mobilním telefonu zapnuté bluetooth aplikace si jej vyžádá zapnout. Následně zvolte se Vám ukáží zařízení v dosahu- kdyby se neukázalo žádné v pravém horním rohu stiskněte ikonu kolečka a provede se znovu načtení dostupných zařízení- Váš náramek se zobrazuje jako Y5-XXXX – klikněte tedy na tento název. Po chvilce se Vám náramek spáruje a ukáže jako připojen zařízení- díky správnému spárování se Vám nyní automaticky sjednotil čas a datum přímo na náramku stejně jako je na Vašem mobilním telefonu.

5.) Nyní již máte hodinky plně spárovány a je možné je začít plnohodnotně využívat. V aplikaci si můžete nastavit vše potřebné a měřit hodnoty či zapínat notifikace zcela dle Vašeho uvážení.

Tento náramek můžete zakoupit v několika barevných provedení přímo u nás zde: Fitness náramek Y5