NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Jak vybrat plavky, aby vám skvěle padly?

 

Potřebujete si koupit nové plavky, ale jejich nákup je pro vás spíše utrpení? Nezoufejte! S našimi radami zvládnete výběr správných plavek za pár minut na internetu i v kamenné prodejně. Vybírejte podle typu postavy i podle toho, jaké chcete skrýt nedostatky.

1. Vybírejte plavky podle typu postavy

Trojúhelník
Trojúhelníkovou postavu poznáte podle útlé horní poloviny těla, úzkých ramen a naopak širších boků a silnějších stehen. Pro ženy s tímto typem postavy se hodí modely, které mají výrazný vrchní díl plavek. Spodní díl volte naopak méně výrazný, jednobarevný. Zvolit si můžete plavky, které mají horní díl s vázáním za krkem. Dejte také pozor na výběr vhodného střihu.

Obrácený trojúhelník
Postavu typu obrácený trojúhelník mají ženy s mohutnější horní polovinou těla, širokými rameny a úzkými boky a stehny. Je proto potřeba volit výrazný spodní díl plavek, klidně v pestrých barvách. Vrch s vázáním za krkem, jednobarevný. Hodit se budou také nohavičkové kalhotky nebo bikiny.


Přesýpací hodiny
Tento typ postavy poznáte podle souměrné postavy, která má stejně široké boky i ramena, ale útlý pas.  Žena s touto postavou může zvolit různé barvy, délky i střihy plavek. Slušet vám budou klasické bikiny i plavky bez ramínek. Chytře vykrojené kalhotky vám opticky prodlouží nohy.


Jablko
Ženy s postavou typu jablko mají větší bříško, širší a nedefinovaný pas. Měly by zvolit plavky, které jim opticky prodlouží postavu a potlačí bříško. Vhodně střižené klasické plavky pomohou odvést vaši pozornost od bříška a opticky zúží postavu. Hodí se véčkové modely se zajímavě vykrojenými kalhotkami.

Aktuální nabídku plavek na Ziskoun.cz naleznete zde: Chci si prohlédnout plavky