NYNÍ NÁS MŮŽETE SLEDOVAT I NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU, JSME TAM JAKO ZISKOUN.CZ !!

Jak vybrat kabelku

 

Více než 60% žen má doma minimálně dvě kabelky, ale ve skutečnosti nosí stále jednu a tu samou. Vybrat si kabelku a sladit ji s celkovým outfitem je těžké. Proto vám poradíme, na co se při výběru kabelky zaměřit.

Kabelka – osobitá věc

Dámská kabelka je velmi osobitá věc. Zikmund Freud ji vnímal jako spodobnění ženských pohlavních orgánů, jsou stejně lákavé a v náznacích pod oblečením tajemné. Bez kabelky se žádná žena neobejde, proto její výběr nepodceňujte. Jedná se o nejcennější kousek vašeho outfitu. První věcí, do které byste měla v profesionálním šatníku investovat, je právě kvalitní značková kabelka, ideálně s nadčasovým designem.

Klasické kabelky nepodceňujte

Zejména Češky podceňují klasické kabelky. Berou je pouze jako druhořadou věc a to i přesto, že je pro ně každodenním doplňkem pro osobní i pracovní schůzky. Pokud nemáte každou sezónu na zbrusu novou kabelku dle nejnovějších trendů, sáhněte raději po kultovní klasice, která se vám stane celoživotní investicí.

Jak na správný výběr kabelky

Při výběru kabelky je nejdůležitější kvalita a styl. Než se vydáte nakupovat nové kabelky, zaměřte se na několik věcí:

  • kam je kabelka určena
  • co v ní budete nosit
  • k čemu ji budete nosit
  • jaké základní barvy v šatníku mám
  • chci ji na sezónu nebo celoročně

 

Kabelka je skvělým doplňkem oblečení, proto si uvědomte, jakou bude hrát roli ve vašem celkovém outfitu. Volte kabelky elegantní, nevtíravé, s oblečením tón v tónu. Naučte se vybírat kabelky, které rozjasní outfit – k černému kostýmku fialovou či červenou kabelku. Vhodné je mít doma kabelku v základních barvách – černou, béžovou, smetanovou, šedou a také neutrální – džínovou, v kovových odstínech, případně doplňkovou červenou, zelenou, růžovou, meruňkovou.

Pro ležérní outfit se vám bude hodit kabelka v neutrální barvě. Na léto se vám hodí barevné kabelky. Na léto se vyzbrojte barevnými kabelkami, v zimě vsaďte klidně na černou a hnědou.

 

Výběr kabelek na našem eshopu naleznete zde: Chci si prohlédnout kabelky