Jak spárovat fitness náramek Aligator M2
Návod pro první nastavení fitness náramku M2 Aligator který využívá aplikace DroiHealth. Máte-li Váš náramek určen pro aplikaci YOHO Sports návod na spárování je ke stažení zde: M2-Yoho ( nejedná se o spárování pro Xiaomi Mi Band 2 které využívá jinou aplikaci- MiBand)
1.) Po pořízení náramku je nutné jej nabít na plnou kapacitu baterie. Nabíjení trvá cca 1,5- 2 hodiny. Náramek má nabíjecí konektor ze spodní strany hodinek a k nabíjení slouží přiložená nabíječka. Vyjměte tedy hodinky z řemínku a vložte nabíjecími kontakty dopředu do nabíjecí kolébky.
2.) Po nabití hodinek je nutné stáhnou aplikaci do Vašeho mobilního telefonu. Hodinky jsou kompatibilní s aplikací DroiHealth- aplikace je volně ke stažení z Google play a Appstore nebo můžete využít čtečku QR kódu a naskenovat Vámi požadovanou verzi z anglického manuálu který je přiložen. Aplikace je pro Android je také volně stažitelná z našeho eshopu na kartě soubory v detailu produktu- jedná se následně o instalaci APK.
Pokud byste chtěli využít instalaci APK aplikace a nevíte jak na to jednoduchý postup najdete na našem blogu: INSTALACE APK APLIKACÍ
3.) Po stažení aplikace si ji otevřete. Následně aplikace bude vyžadovat několik povolení- pro bezproblémový průběh instalace a užití náramku se všemi jeho funkcemi doporučujeme všude udělit souhlas. Je možné, že aplikace bude vyžadovat aktualizaci, kterou je lepší povolit, aby aplikace byla aktuální.
4.) Vytvořte si registraci v aplikaci- aplikace po Vás bude vyžadovat emailovou adresu a heslo. U emailu není nutné zadávat Vaší osobní emailovou schránku a NEDOPORUČUJEME ji využívat stejně jako heslo k Vašemu emailu- je možné zvolit libovolnou kombinaci- email není nutné ověřovat a jedná se tedy pouze o přihlašovací údaje- následně se do aplikace přihlaste.
Následně se ujistěte, že je již na Vašem mobilním telefonu puštěno bluetooth
5.) Na úvodní obrazovce v pravém spodním rohu vyberte ikonu Postavy s nápisem Mine – na další obrazovce uvidíte NO EQUIPMENT a vpravo TO ADD- na to klikněte a vyčkejte. Pokud máte zapnuté Bluetooth dojde k vyhledání Vašeho náramku M2
6.) Klikněte na název M2 a vyčkejte- správně provedenou synchronizaci poznáte tak, že se na Vašem náramku M2 zaktualizuje čas a datum
přesně tak, jak jej máte nastaven ve Vašem mobilním telefonu.
Nyní je náramek plně synchronizován a připraven k použití.
Chtěli byste změnit barvu Vašeho fitness náramku? Máme pro Vás náhradní řemínky v několik krasných barvách: NÁHRADNÍ ŘEMÍNKY M2